Casio Edifice ECB 950DB 2AEF zegarek męski stal, czarny, chronograf, datownik
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
649,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Cechy Zegarka: Autopodświetlenie; Kod Producenta: 4549526346125; Kolor Koperty: Czarny; Kolor Paska: Srebrny
CASIO Zegarek EDIFICE ECB-950DB-2AEF
649,00 zł
Sprzedawca: HappyTime.com.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
EDIFICE PREMIUM Wielofunkcyjny zegarek męski z bluetoothem i baterią słoneczną, wodoszczelny.
- Cechy zegarka#2: Czas Dobowy
- Cechy zegarka#3: Datownik
- Cechy zegarka#4: Alarm
- Cechy zegarka#5: Autopodświetlenie
- Cechy zegarka: Tachometr
- Ean: 4549526346125
- Kod producenta: 4549526346125
- Kolor koperty#2: Czarny
- Kolor koperty: Srebrny
- Kolor paska: Srebrny
- Kolor tarczy: Niebieski
- Kształt koperty: Okrągła
- Materiał koperty: Stal szlachetna
- Materiał paska: Stal szlachetna
- Mechanizm: Solarny
- Pochodzenie marki: Japonia
- Producent: Casio
- Płeć: Męski
- Rodzaj szkiełka: Mineralne
- Typ paska: Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 21cm
- Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Autopodświetlenie |
|---|---|
| Kod Producenta | 4549526346125 |
| Kolor Koperty | Czarny |
| Kolor Paska | Srebrny |
| Kolor Tarczy | Niebieski |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Stal szlachetna |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Solarny |
| Nr Katalogowy | Ecb-950db-2aef |
| Okres Gwarancji | 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Pochodzenie Marki | Japonia |
| Producent | Casio |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Sportowy |
| Typ Paska | Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 21cm |
| Wodoszczelność | 10 atm (100m) |
| Wymiary/Waga | 51.2mm 48 13.9mm / 171g. |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 579,00 zł
Aktualna cena od 649,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | - |
| 03.06.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.07.2025 | 579,00 zł | HappyTime.com.pl | -320 zł |
| 03.08.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | 320 zł |
| 03.09.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.10.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.11.2025 | 642,00 zł | HappyTime.com.pl | -257 zł |
| 03.12.2025 | 899,00 zł | Zegarek.net | 257 zł |
| 03.01.2026 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.02.2026 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.03.2026 | 899,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.04.2026 | 649,00 zł | HappyTime.com.pl | -250 zł |
| 29.04.2026 | 649,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 579,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 649,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 70 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Casio
Kategoria: Casio Edifice Cena: 649 zł
EAN: 4549526346125
SKU: 4549526346125
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
649,00 zł
Przejdź do sklepu >
