Michael Kors Lexington, damski zegarek, stalowa bransoleta, koperta 36 mm, szary cyferblat, wodoodporność 50 m, model MK4813
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
508,05 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy Zegarka: Sekundnik; Kod Producenta: 4064092272086; Kolor Koperty: Złoty; Kolor Paska: Złoty
MICHAEL KORS Zegarek MK4813
508,05 zł
Sprzedawca: HappyTime.com.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
PETITE LEXINGTON GOLD/BLUE 26mm Elegancki i modny zegarek damski z niebieską tarczą.
- Cechy zegarka: Sekundnik
- Ean: 4064092272086
- Kod producenta: 4064092272086
- Kolor koperty: Złoty
- Kolor paska: Złoty
- Kolor tarczy: Niebieski
- Kształt koperty: Okrągła
- Materiał koperty: Stal szlachetna
- Materiał paska: Stal szlachetna
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pochodzenie marki: USA
- Producent: Michael Kors
- Płeć: Damski
- Rodzaj szkiełka: Mineralne
- Styl#2: Modowy
- Styl#3: Elegancki
- Styl#4: Casualowy
- Styl: Klasyczny
- Typ paska: Bransoleta
- Wodoszczelność: 3 ATM (30m)
- Wymiary/waga: 26mm x 6mm
Michael Kors MK4813
819,00 zł
Sprzedawca: Zegarek.net
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: MK4813
- Ean: 4064092272086
- Producer: Michael Kors
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Sekundnik |
|---|---|
| Kod Producenta | 4064092272086 |
| Kolor Koperty | Złoty |
| Kolor Paska | Złoty |
| Kolor Tarczy | Niebieski |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Stal szlachetna |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | Mk4813 |
| Okres Gwarancji | 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Pochodzenie Marki | Usa |
| Producent | Michael kors |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Klasyczny |
| Szerokość Paska | 14mm |
| Typ Paska | Bransoleta |
| Wodoszczelność | 3 atm (30m) |
| Wymiary/Waga | 26mm x 6mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 359,99 zł
Aktualna cena od 508,05 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 614,00 zł | HappyTime.com.pl | - |
| 03.06.2025 | 803,00 zł | HappyTime.com.pl | 189 zł |
| 03.07.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | -313 zł |
| 03.08.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 489,95 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 359,99 zł | torebki-skorzane.pl | -129 zł |
| 03.04.2026 | 359,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 29.04.2026 | 508,05 zł | HappyTime.com.pl | 148 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 359,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 508,05 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 148 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Michael Kors
Kategoria: Michael Kors Ceny od 508.05 zł do 819 zł
EAN: 4064092272086
SKU: 4064092272086
Polecana ofertaHappyTime.com.pl
508,05 zł
Przejdź do sklepu >

