Zegarek Michael Kors MK7323
Polecana ofertaZegarek.net
1 380,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy Zegarka: Chronograf; Kod Producenta: 4064092185928; Kolor Koperty: Złoty; Kolor Paska: Złoty
POLECANA OFERTA
Michael Kors MK7323
1 380,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

Michael Kors MK7323
1 380,00 zł
Sprzedawca: Zegarek.net
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: MK7323
- Ean: 4064092185928
- Producer: Michael Kors
Zegarek Damski MICHAEL KORS Runway MK7323 + BOX
521,95 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zegarek Damski MICHAEL KORS Runway MK7323 Zegarek damski Michael Kors Runway MK7323 to synonim elegancji i ponadczasowego stylu. Jego złoty blask przyciąga u...
- Gtin: 0796483596771
- Old_price: 499.27
- Sale_price: 521.95
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Chronograf |
|---|---|
| Kod Producenta | 4064092185928 |
| Kolor Koperty | Złoty |
| Kolor Paska | Złoty |
| Kolor Tarczy | Złoty |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Stal szlachetna |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | Mk7323 |
| Okres Gwarancji | 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Pochodzenie Marki | Usa |
| Producent | Michael kors |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Modowy |
| Szerokość Paska | 20mm |
| Typ Paska | Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 19cm |
| Wodoszczelność | 10 atm (100m) |
| Wymiary/Waga | 38mm x 12mm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 582,99 zł
Aktualna cena od 521,95 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 811,00 zł | HappyTime.com.pl | - |
| 03.06.2025 | 860,00 zł | HappyTime.com.pl | 49 zł |
| 03.07.2025 | 1103,00 zł | HappyTime.com.pl | 243 zł |
| 03.08.2025 | 957,00 zł | HappyTime.com.pl | -146 zł |
| 03.01.2026 | 595,99 zł | Empik.com | -361 zł |
| 03.02.2026 | 582,99 zł | Empik.com | -13 zł |
| 03.03.2026 | 1380,00 zł | Zegarek.net | 797 zł |
| 03.04.2026 | 962,00 zł | Empik.com | -418 zł |
| 25.04.2026 | 521,95 zł | Empik.com | -440 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 582,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 521,95 zł na dzień 25.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 61 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Michael Kors
Kategoria: Michael Kors Ceny od 521.95 zł do 1380 zł
EAN: 4064092185928
SKU: MK7323
Polecana ofertaZegarek.net
1 380,00 zł
Przejdź do sklepu >
