Zwieger Carbo Indukcja Ceramiczna 20cm Patelnia
Polecana ofertaOle Ole!
89,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Barwa: czarny; Dodatkowe opcje: indukcyjna płyta grzewcza, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła; Funkcje dodatkowe: powłoka niepr... rozwiń
Zwieger Carbo Indukcja Ceramiczna 20cm Patelnia
89,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dodatkowe opcje:indukcyjna płyta grzewcza, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła;Funkcje dodatkowe:powłoka nieprzywierająca;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Możliwość c...
- Brand: Zwieger
- Ean: 5905794971633
- Gtin: 5905794971633
- Producer: Zwieger
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | indukcyjna płyta grzewcza, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła |
| Funkcje dodatkowe | powłoka nieprzywierająca |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Łatwość przechowywania | nie |
| Miernik nagrzania patelni | nie |
| Możliwość czyszczenia w zmywarce | tak |
| Możliwość stosowania w piekarniku | nie |
| Możliwość używania na kuchenkach indukcyjnych | tak |
| Patelnia nieprzywierająca | tak |
| Pokrywka w zestawie | nie |
| Powłoka wewnętrzna | ceramiczna |
| Rodzaj patelni | patelnia tradycyjna |
| Seria | Zwieger Carbo |
| System odłączanej rączki | nie |
| Średnica (do relacji) | 20 cm |
| Średnica (wariantowanie) | 20 cm |
| Średnica | 20 cm |
| W zestawie | patelnia 20 cm |
| W zestawie | patelnia |
| Wariantowanie seria | Zwieger Carbo |
| Wykonanie korpusu | aluminium |
| Zestaw patelni | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 64,99 zł
Aktualna cena od 89,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 64,99 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 64,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 89,99 zł | Ole Ole! | 25 zł |
| 03.04.2026 | 64,99 zł | Ole Ole! | -25 zł |
| 03.05.2026 | 89,99 zł | Ole Ole! | 25 zł |
| 29.05.2026 | 89,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 64,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 89,99 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 25 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zwieger
Kategoria: Zwieger Cena: 89.99 zł
EAN: 5905794971633
SKU: OI_380172064
Polecana ofertaOle Ole!
89,99 zł
Przejdź do sklepu >
