AOC 27B36X 27 IPS Full HD 144Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
413,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 9
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
AOC 27B36X 27" IPS Full HD 144Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
413,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:144 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:...
- Brand: AOC
- Ean: 4038986183086
- Gtin: 4038986183086
- Producer: AOC
AOC 27B36X 27" IPS Full HD 144Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
413,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: AOC
- Certification: EC EPREL 2342280
- Ean: 4038986183086
- Gtin: 4038986183086
- Producer: AOC
MONITOR AOC LED 27" 27B36X 144Hz
453,26 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
AOC MONITOR LED 23,8" 27B36X 144Hz
525,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Certyfikaty: WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC Certyfikaty zgodności: REACH, EAC, CB, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, TÜV mark Czas odpowiedzi (typow...
- Code: 27B36X
- Ean: 4038986183086
- Kod_producenta: 27B36X
- Producer: AOC
AOC 27B36X - 144Hz Full HD IPS 27''
413,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor AOC 27" 27B36X IPS FHD 144Hz HDMI DP
418,37 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Kolor: czarny
- Producer: AOC
- Przekątna: 23,8
- Rozdzielczość: 1920x1080
Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
436,64 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Kolor: czarny
- Producer: AOC
- Przekątna: 23,8
- Rozdzielczość: 1920x1080
Monitor AOC 27B36X
421,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor AOC 27B36X AOC Stan: Producent: AOC Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 16:9 przekątna: 27 cali Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD...
- Gtin: 4038986183086
- Old_price: 427.35
- Sale_price: 421.00
Monitor Aoc 27B36X 27" 1920x1080px Ips 144Hz 0.5 ms [mprt]
407,14 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
AOC 27B36X. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt...
- Cechy dodatkowe: HDMI, Zasilanie
- Częstotliwość odświeżania: 144
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 20.56
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: 27B36X
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Marka: AOC
- Model: 27B36X
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 27
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Rozmiar plamki: 0.31
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.6
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 2.83
- Waga z podstawą: 3.11
- Wysokość produktu: 35.88
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 144 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, HDR10, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 205,6 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | AOC B36X |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 68,6 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 616 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,11 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 447,4 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 25 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 16 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 413,00 zł
Aktualna cena od 413,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 429,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.03.2026 | 416,16 zł | Empik.com | -32 zł |
| 03.04.2026 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 2 zł |
| 03.05.2026 | 413,00 zł | Sklep komputronik.pl | -6 zł |
| 16.05.2026 | 413,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 413,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 413,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aoc
Kategoria: Gamingowe Ceny od 407.14 zł do 648 zł
EAN: 4038986183086
SKU: 04038986183086
Polecana ofertaRTV EURO AGD
413,00 zł
Przejdź do sklepu >








