AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED
AOC C32G2ZE BK 32 cali Full HD VA 240Hz 1ms zakrzywiony monitor gamingowy LED
Polecana ofertaOle Ole!
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, AOC C32G2ZE to 32-calowy zakrzywiony monitor gamingowy z matrycą VA, oferujący rozdzielczość Full HD. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms zapew... rozwiń
AOC C32G2ZE/BK 32" Full HD VA 240Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: AOC
  • Certification: EC EPREL 394329
  • Ean: 4038986117395
  • Gtin: 4038986117395
  • Producer: AOC
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:240 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
  • Brand: AOC
  • Ean: 4038986117395
  • Gtin: 4038986117395
  • Producer: AOC
Monitor C32G2ZE/BK 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMIx2 DP
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Specyfikacja Pozycjonowanie na rynku Gaming Kolor produktu Czarny Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć) Odłączana podstawa Tak Certyfikaty ISO Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V Tryb wyłączenia 0,3 W Pobó...
  • Czas reakcji [ms]: 1
  • Częstotliwość: 240 Hz
  • Ekran obrotowy (pivot): Nie
  • Format: 16:9
  • Głośniki: Nie
  • Jasność: 300 cd/m2
  • Kolor: Czarno-czerwony
  • Kontrast statyczny: 3000:1
  • Kąt widzenia (pion): 178
  • Kąt widzenia (poziom): 178
  • Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
  • Matryca: VA, WLED, Zakrzywiona, Matowa
  • Obsługa freesync: tak, AMD FreeSync
  • Obsługa g-sync: Nie
  • Ochrona oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Filtr światła niebieskiego
  • Przekątna: 31,5"
  • Rozdzielczość: 1920x1080
  • Tuner tv: Nie
  • Wielkość plamki: 0.363 mm
  • Złącza: 1x DP, 2x HDMI
Monitor Led Aoc C32G2Ze/Bk 31,5 '' 1920X1080Px
Sprzedawca: Empik.com
AOC Gaming C32G2ZE/BK 32'', Monitor, Czarny Szczególne zastosowania produktu: Gra Częstotliwość odświeżania: 240 Hz Marka: AOC Rozmiar ekranu: 31.5 Cale Funkc...
  • Old_price: 771.43
  • Sale_price: 772.44
Podobne strony
Opis produktu
  • 31,5″ Full HD VA 1500R – szeroki ekran dla immersji w rozgrywce.
  • 240 Hz + 0,5 ms (MPRT) – ekstremalna płynność i minimalne smużenie.
  • FreeSync Premium z LFC – eliminacja tearingu i płynność nawet przy zmiennych FPS.
  • Rozbudowane tryby gry i tryb Low Input Lag – optymalizacja dla różnych gatunków gier.
  • Pełny zestaw złączy + VESA 100×100 – uniwersalność i komfort montażu.
Budowa i ergonomia
Jakość obrazu i responsywność
Panel zapewnia jasność 300 cd/m², statyczny kontrast na poziomie 4000:1 (dynamiczny do 80 000 000:1), a kąty widzenia sięgają 178°/178°. Dzięki odświeżaniu 240 Hz i czasu reakcji MPRT 0,5 ms (GtG 4 ms), monitor oferuje płynność i redukcję rozmycia ruchu, istotne w dynamicznych grach.
Funkcje dla graczy i łączność
Technologia AMD FreeSync Premium ze wsparciem dla LFC redukuje zacięcia i tearing nawet przy niższych FPS . Dodatkowo, model oferuje tryby gier: FPS, Racing, RTS, dwa profile użytkownika i tryb “Low Input Lag” dla minimalnych opóźnień. W zakresie złącz znajduje się 2 porty HDMI 2.0, 1 DisplayPort 1.2 oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Monitor można zamontować na ścianie dzięki standardowi VESA 100×100 mm.
Specyfikacja, funkcje
Barwa obudowyczarno-czerwony
Bezramkowetak
Cyfrowe złącze koaksjalnenie
Cyfrowe złącze optycznenie
Czas reakcji matrycy1 ms
Częstotliwość odświeżania obrazu240 Hz
Dodatkowe dane240 Hz częstotliwość odświeżania, technologia Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, technologia AMD FreeSync, zakrzywienie 1500R, FreeSync Premium
Dodatkowe opcjezakrzywiony ekran, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości
Ekran dotykowynie
Funkcjeregulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka
Głębokość244 mm
Głośnikinie
Gwarancja nowa36 miesięcy, standardowa
Gwarancja36 miesięcy
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 mln
Jasność ekranu300 cd/m2
Kamerkanie
Kąt widzenia w pionie178 stopni
Kąt widzenia w poziomie178 stopni
Klasa energetyczna SDRE
Klasa energetycznaA
Kolor obudowyczarny
Liczba złaczy DisplayPort1
Mikrofonnie
Model (wariantowanie)AOC G2ZE/BK
Obrotowy ekran (pivot)nie
Ochrona oczuredukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light
Opcja przymocowania do ścianytak
Pilotnie
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Przekątna ekranu (cm) - nowa80 cm
Przekątna ekranu80 cm
Przełącznik (euroetykieta)nie
Regulacja kąta obrotu (swivel)nie
Regulacja kąta pochylenia (tilt)tak
Regulacja wysokości (height)tak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj gwarancjistandardowa
Rodzaj matrycyVA
Rodzaj podświetleniaLED
Rozdzielczość pionowa - nowa1080 px
Rozdzielczość pozioma - nowa1920 px
Rozdzielczość1920 x 1080
SeriaAOC CG2ZE
Szerokość709 mm
Technologia 3Dnie
Technologia HDR (High Dynamic Range)nie
Technologia NVIDIA/AMD dla graczyAMD FreeSync
Tuner TVnie
VESA100x100 mm
Waga9,8 kg
Wejście liniowe audionie
Wewnętrzny głośniknie
Wielkość plamki0,36 mm
Wyjście liniowe audiotak
Wyposażenieinstrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający
Wysokość z podstawą524 mm