Asus VU279CFE-M 27 cali Full HD IPS 100Hz 1ms MPRT, gamingowy monitor LED, HDMI, USB-C
Polecana ofertaMedia Markt
879,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, ASUS VU279CFE to 27-calowy gamingowy monitor LED z matrycą IPS, rozdzielczością Full HD i odświeżaniem 100 Hz. Czas reakcji wynosi tylko 1 ms, co zapewnia płynn... rozwiń
Monitor ASUS VU279CFE-M 27 FHD IPS 100 Hz USB-C
879,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Asus Vu279Cfe-M 27 FHD IPS 100 Hz Asus Vu279Cfe monitor gamingowy z Eye Care, 27 cale, FHD (1920 x 1080), Ips, 100 Hz, Ips, Adaptive-Sync, port USB Type-C port z dostarczaniem zasilania z mocą...
Przejdź do sklepu >
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk
905,45 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 100 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): nie
- Format: 16:9
- Głośniki: nie
- Jasność: 250 cd/m2
- Kolor: Biały
- Kontrast statyczny: 1300:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- Matryca: LED, IPS
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Asus
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080
- Tuner tv: nie
- Typ ekranu: Płaski
- Wielkość plamki: 0,311 x 0,311 mm
- Złącza: HDMI 1.4 x 1, Wyjście liniowe audio, USB Type-C x 1
ASUS VU279CFE- 100Hz Full HD 27'' IPS 1ms biały
879,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
ASUS VU279CFE-M to nowoczesny monitor LCD 27 cali, który świetnie sprawdzi się w pracy biurowej, nauce zdalnej oraz podczas codziennej rozrywki. Wyposażony w matrycę IPS z podświetleniem LED oferuje r...
Przejdź do sklepu >
ASUS Eye Care VU279CFE-M monitor 27" (Full HD, 100 Hz, adaptacyjna synchronizacja, 15 W Power Delivery, USB-C z trybem Alt DP, HDMI, filtr niebieskiego światła, pozostałe przypomnienie, mleko owsiane)
845,99 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
ASUS Monitor 27 cali VU279CFE-M IPS 100Hz USB-C HDMI FHD
835,05 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
ASUS Monitor 27 cali VU279CFE-M IPS 100Hz USB-C 27-calowy panel IPS FHD z częstotliwością odświeżania 100 Hz zapewnia płynne oglądanie wideo i swobodną rozgr...
- Gtin: 4711387342183
- Old_price: 786.45
- Sale_price: 837.02
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor Hdmi Usb-c Oat Milk
882,35 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk Specyfikacja: Wyświetlacz Przekątna ekranu: 27.00 cali Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching) Technologia podświetlania: LED Powł...
- Cechy dodatkowe: Montaż naścienny / rzutowanie na sufit
- Certyfikaty: EPEAT
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Ean (gtin): 4711387342183
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 20.2
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: C
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: VU279CFE-M
- Kontrast statyczny (x:1): 1300
- Marka: Asus
- Model: VU279CFE-M
- Powłoka matrycy: matowa
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Rozmiar plamki: 0.31
- Standard vesa: 75 x 75
- Szerokość produktu: 69
- Waga produktu: 0.15
- Wysokość produktu: 36.3
- Złącza: HDMI
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | funkcja QuickFit, technologia GamePlus, technologia GameVisual, EYE CARE, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 202 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja nowa | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | C |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | ASUS VU-9CFE-B |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,4 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 10 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 611 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 75x75 mm |
| Waga | 4,8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 484 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii SDR | 14 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 749,00 zł
Aktualna cena od 835,05 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 879,00 zł | Media Markt | - |
| 03.07.2025 | 879,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 789,00 zł | Amazon.pl | -90 zł |
| 03.09.2025 | 789,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 879,00 zł | Media Markt | 90 zł |
| 03.11.2025 | 879,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 879,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 947,93 zł | Amazon.pl | 67 zł |
| 03.02.2026 | 872,55 zł | Amazon.pl | -75 zł |
| 03.03.2026 | 879,00 zł | Media Markt | 6 zł |
| 03.04.2026 | 879,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.05.2026 | 749,00 zł | Sklep komputronik.pl | -130 zł |
| 13.05.2026 | 835,05 zł | Empik.com | 86 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 749,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 835,05 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 86 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Asus Ceny od 835.05 zł do 955 zł
EAN: 4711387342183
SKU: 04711387342183
Polecana ofertaMedia Markt
879,00 zł
Przejdź do sklepu >





