• filter_listFiltruj i sortuj
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
23,17
wapteka.pl
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C
Opis: Aspirin C jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w skład którego wchodzi kwas acetylosalicylowy (ASA) wsparty witaminą C. To preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeci...

Bloz_12: 4004502

Ean: 5909990192823

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin 500mg x10 tabletek
ikona info
7,38
Sklep apte.pl
Aspirin 500mg x10 tabletek
bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączka

Producer: Bayer

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
10,27
wapteka.pl
Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących
Skład: 1 tabletka zawiera - Acidum acetylsalicylicum 500mg.. Wskazania: Aspirin Musująca 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy. Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiar...

Bloz_12: 6063402

Ean: 5909990731237

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Cardio 100mg x28 tabletek
ikona info
10,32
Sklep apte.pl
Aspirin Cardio 100mg x28 tabletek
Nazwa: Aspirin Cardio Postać: tabl.powl. Dawka: 0,1 g Opakowanie: 28 tabl. (2 blist.po 14 szt.) Skład: 1 tabletka powlekana zawiera jako substancję czynną 100 mg Acidum acetylsalicylicum (kwasu acetyl...

Postać: tabletki

Producer: Bayer

Przeznaczenie: hamowanie agregacji krwinek płytkowych

Substancja czynna: kwas acetylosalicylowy i kwas askorbowy

Zawartość opakowania: 28 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin 500 mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,91
wapteka.pl
Aspirin 500 mg 10 tabletek
Skład: 1 tabl. zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego; 1 tabl. musująca zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Stosowany w: bólach o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego poc...

Bloz_12: 3992201

Ean: 5909990192618

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Musująca (Ultra Fast) 500mg x12 tabletek musujących
ikona info
10,99
Sklep apte.pl
Aspirin Musująca (Ultra Fast) 500mg x12 tabletek musujących
Aspirin Ultra Fast (Migrena) 500 mg 12 tabletek musujących Substancją czynną preparatu jest zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) kwas acetylosalicylowy. Podobnie jak wiele ...

Postać: tabletki

Producer: Bayer

Przeznaczenie: ból głowy, migrena, bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Substancja czynna: kwas acetylosalicylowy i kwas askorbowy

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Cardio 100mg 28 tabletek powlekanych [Protect 100]
ikona info
BESTSELLER
10,32
wapteka.pl
Aspirin Cardio 100mg 28 tabletek powlekanych [Protect 100]
Skład: 1 tabl. powl. zawiera 100 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Ryzyko chorób układu krążenia dotyczy nas wszystkich.. Nadciśnienie czy wysoki poziom cholesterolu znacznie zwiększają często...

Bloz_12: 5821203

Ean: 5909990700363

Ilosc: 28szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Pro 500mg x20 tabletek powlekanych
ikona info
15,47
Sklep apte.pl
Aspirin Pro 500mg x20 tabletek powlekanych
lek zawierający kwas acetylosalicylowy do stosowania przy dolegliwościach przeziębienia lub grypy

Postać: tabletki

Producer: Bayer

Zawartość opakowania: 20 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
15,26
wapteka.pl
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące p...

Bloz_12: 5941003

Ean: 5908229300213

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg x10 tabletek musujących
ikona info
16,04
Sklep apte.pl
Aspirin C 400mg + 240mg x10 tabletek musujących
gorączka, bóle mięśni, dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu

Postać: tabletki

Producer: Bayer

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C Forte 800mg + 480mg 10 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
19,75
wapteka.pl
Aspirin C Forte 800mg + 480mg 10 tabletek musujących z witaminą C
Skład: 800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C. Wskazania: Aspirin C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.. Działa...

Bloz_12: 3074341

Ean: 5908229300756

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Effect 500mg x10 saszetek
ikona info
16,04
Sklep apte.pl
Aspirin Effect 500mg x10 saszetek
Wskazania i dziaanie:Dolegliwoci blowe np. bl gowy, ble zbw, ble mini, staww, plecw. Dolegliwoci towarzyszce przezibieniu i grypie. Gorczka. Aspirin Effect to innowacyjny lek na bl bez popijania. Zacz...

Producer: Bayer

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg 10 tabletek musujących z witaminą C
ikona info
BESTSELLER
15,70
wapteka.pl
Aspirin C 400mg + 240mg 10 tabletek musujących z witaminą C

Bloz_12: 4004501

Ean: 5909990192816

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER HEALTHCARE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C Forte 800mg + 480mg x10 tabletek musujących
ikona info
22,59
Sklep apte.pl
Aspirin C Forte 800mg + 480mg x10 tabletek musujących
działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo

Postać: tabletki

Producer: Bayer

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C [import]
ikona info
BESTSELLER
21,27
wapteka.pl
Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C [import]

Bloz_12: 3036656

Ean: 5909990503018

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: DELFARMA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin C 400mg + 240mg x20 tabletek musujących
ikona info
27,91
Sklep apte.pl
Aspirin C 400mg + 240mg x20 tabletek musujących
Opis: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu. Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie i zastosowanie: Aspirin C zawiera kwas ac...

Postać: tabletki musujące

Producer: Bayer

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Substancja czynna: kwas acetylosalicylowy i kwas askorbowy

Zawartość opakowania: 20 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Effect 500mg 10 saszetek [Data ważności 31-01-2022]
ikona info
BESTSELLER
14,90
wapteka.pl
Aspirin Effect 500mg 10 saszetek [Data ważności 31-01-2022]
Skład: 1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze. Aspirin Effect, 500 mg, granulat.. Wskazania: Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów,...

Bloz_12: 3992212

Ean: 5909990841394

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Pro 500mg 8 tabletek powlekanych
ikona info
5,89
wapteka.pl
Aspirin Pro 500mg 8 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny. Otoczka: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynia...

Bloz_12: 5941001

Ean: 5908229300190

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

Oferty, które mogą Cię zainteresować przy przeglądaniu ofert Aspirin

Często wybierane

Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C

Opis: Aspirin C jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, w skład którego wchodzi kwas acetylosalicylowy (ASA) wsparty witaminą C. To preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym przeznaczonym do walki z objawami infekcji takimi jak bóle głowy, gardła, mięśni, zębów or...

Aspirin C 400mg + 240mg 20 tabletek musujących z witaminą C
wapteka.pl

23,17 zł

Zobacz ofertę >

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących

Skład: 1 tabletka zawiera - Acidum acetylsalicylicum 500mg.. Wskazania: Aspirin Musująca 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy. Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu i w przebiegu gorączki.. Działanie: Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy, który...

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących
wapteka.pl

10,27 zł

Zobacz ofertę >

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

Informacje Aspirin

Producent: Bayer sp. z o.o
Kategoria: Przeciwbólowe
Ceny od 5.89 zł do 27.91 zł
EAN: 5909990192823, 5909990731237, 5909990700363, 5909990192618, 5908229300213, 5908229300756, 5909990841394, 5909990192816, 5909990503018, 5908229300190
SKU: 4004502
Aspirin
^