Asus ProArt PA27DCE-K 27 cali 4K OLED 60Hz 0,1ms profesjonalny monitor LED z HDMI, DisplayPort, USB-C, głośniki 3W
Polecana ofertaSklep shop.itcom.com.pl
10 241,60 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Asus ProArt PA27DCE to 27-calowy profesjonalny monitor OLED o rozdzielczości 4K, oferujący czas reakcji 0,1 ms i odświeżanie 60 Hz. Wyposażony w technologię HDR... rozwiń
Monitor Asus 26,9" ProArt Display OLED PA27DCE-K 3xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x3W
10 241,60 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
ASUS ProArt Display OLED PA27DCE-K Profesjonalny wyświetlacz 27" (OLED, 4K UHD (3840 x 2160), 99% DCI-P3, HDR-10, HLG, XXL) E < 1, USB-C PD 80 W, kalibracja sprzętowa, Calman Ready, integracja
8 840,24 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarna |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | czujnik światła, Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), funkcja QuickFit, wąska ramka, HDR10, koncentrator USB, certyfikacja Calman Verified, HDR HLG |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 265 mm |
| Głośniki | 2 x 3 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 200 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | ProArt PA |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 68 cm |
| Przekątna ekranu | 68,3 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Asus ProArt |
| Szerokość | 627 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 9,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 570 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor profesjonalny, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, HDMI 2.0 x 3, USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.1 Typ C x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 3 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 58 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 29 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 9600,61 zł
Aktualna cena od 8840,24 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 9749,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 10499,00 zł | RTV EURO AGD | 750 zł |
| 03.08.2025 | 9799,00 zł | RTV EURO AGD | -700 zł |
| 03.09.2025 | 9749,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.10.2025 | 10599,00 zł | RTV EURO AGD | 850 zł |
| 03.11.2025 | 10430,44 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -168 zł |
| 03.12.2025 | 10487,52 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 57 zł |
| 03.01.2026 | 9796,75 zł | Amazon.pl | -690 zł |
| 03.02.2026 | 9600,61 zł | Amazon.pl | -196 zł |
| 03.03.2026 | 9999,00 zł | Amazon.pl | 398 zł |
| 01.04.2026 | 8840,24 zł | Amazon.pl | -1158 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 9600,61 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 8840,24 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 761 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Asus Ceny od 8840.24 zł do 10241.6 zł
EAN: 4711081905400
SKU: OI_389869309
Polecana ofertaSklep shop.itcom.com.pl
10 241,60 zł
Przejdź do sklepu >

