Audio Technica AT2020 mikrofon pojemnościowy przewodowy czarny do vlogowania
Polecana ofertaMP3store.pl
399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Audio-Technica AT2020 to przewodowy mikrofon pojemnościowy o kardioidalnej charakterystyce, idealny do studia domowego. Zapewnia szerokie pasmo przenoszenia (40... rozwiń
audio-technica AT2020
399,00 zł
Sprzedawca: MP3store.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
audio-technica AT2020 Kardioidalny mikrofon pojemnościowy Model AT2020 ustanawia nowe standardy w zakresie stosunku ceny do parametrów dla studyjnych mikrofonów pojemnościowych typu side address. Lekk...
- Ean: 4961310081348
- Gwarancja: 2 lata
- Kod_producenta: 2020470527754001923
- Kolor podstawowy: czarny
- Producer: Audio Technica
- Typ mikrofonu: pojemnościowy
Audio-Technica AT2020 Przewodowy Pojemnościowy Czarny Mikrofon
469,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czułość:37 dB;Dynamika:124 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:100 ;Kolor:czarny;Odbiór dźwięku:kardioidalny (jednokierunkowy);Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;Pop filtr:nie;Przezna...
- Brand: Audio-Technica
- Color: czarny
- Ean: 4961310081348
- Gtin: 4961310081348
- Producer: Audio-Technica
AUDIO-TECHNICA Mikrofon AT2020 Kardioidalny
469,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Model Audio-Technica AT2020 to mikrofon zapewniający wyraźny dźwięk o jakości studyjnej. Rygorystyczne standardy jakości i spójności Audio-Technica wyróżniają AT2020 spośród innych mikrofonów w swojej...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czułość | 37 dB |
|---|---|
| Dynamika | 124 dB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 100 |
| Kolor | czarny |
| Odbiór dźwięku | kardioidalny (jednokierunkowy) |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Podświetlenie | nie |
| Pop filtr | nie |
| Przeznaczenie | studyjny |
| Rodzaj | pojemnościowy |
| Statyw/Ramię | nie |
| Typ podłączenia | przewodowy |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, etui |
| Zastosowanie | podcasty, streaming |
| Złącze | XLR |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 397,00 zł
Aktualna cena od 399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 399,00 zł | MP3store.pl | - |
| 03.06.2025 | 399,00 zł | MP3store.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 399,00 zł | TopHIFI.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | MP3store.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | TopHIFI.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 399,00 zł | MP3store.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 399,00 zł | TopHIFI.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 397,00 zł | TopHIFI.pl | -2 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | MP3store.pl | 2 zł |
| 03.02.2026 | 439,00 zł | TopHIFI.pl | 40 zł |
| 03.03.2026 | 439,00 zł | TopHIFI.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 399,00 zł | MP3store.pl | -40 zł |
| 29.04.2026 | 399,00 zł | MP3store.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 397,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 399,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 2 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Audio-technica
Kategoria: Kierunkowe Ceny od 399 zł do 469 zł
EAN: 4961310081348
SKU: 2020470527754001923
Polecana ofertaMP3store.pl
399,00 zł
Przejdź do sklepu >


