BenQ GW2790T 27 cali Full HD IPS 100Hz 5ms monitor LED HDMI
Polecana ofertaddw24.online
669,74 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Monitor BenQ GW2790T 27" Full HD IPS to doskonały wybór do pracy i rozrywki. Częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 5 ms zapewniają płynność obrazu. Re... rozwiń
MONITOR BENQ LED 27" GW2790T 100Hz
669,74 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Czas odpowiedzi (typowy): 5 msCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzDługość przekątnej ekranu (cm): 69 cmEAN: 4718755094125Ekran dotykowy: NieEuropean Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:...
Przejdź do sklepu >
BENQ MONITOR LED 27" GW2790T 100Hz
776,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Długość przekątnej ekranu (cm): 69 cm EAN: 4718755094125 Ekran dotykowy: Nie Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej Głębokość (...
- Code: 9H.LMKLJ.LBE
- Ean: 4718755094125
- Kod_producenta: 9H.LMKLJ.LBE
- Producer: BenQ
Monitor Benq Led 27" GW2790T 100Hz
683,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, certyfikat VESA MediaSync |
| Dodatkowe opcje | pivot, głośniki, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 241 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | BenQ GW-90T |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,4 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 612 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 7,1 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 424 - 534 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 21 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 568,36 zł
Aktualna cena od 669,74 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 579,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 601,00 zł | Amazon.pl | 22 zł |
| 03.07.2025 | 602,00 zł | Amazon.pl | 1 zł |
| 03.08.2025 | 586,11 zł | Amazon.pl | -15 zł |
| 03.09.2025 | 570,00 zł | Amazon.pl | -16 zł |
| 03.10.2025 | 568,36 zł | Amazon.pl | -1 zł |
| 03.11.2025 | 616,48 zł | Amazon.pl | 48 zł |
| 03.12.2025 | 639,00 zł | RTV EURO AGD | 22 zł |
| 03.01.2026 | 624,10 zł | Amazon.pl | -14 zł |
| 03.02.2026 | 601,84 zł | Amazon.pl | -22 zł |
| 03.03.2026 | 619,00 zł | Ole Ole! | 17 zł |
| 03.04.2026 | 624,85 zł | Ole Ole! | 5 zł |
| 03.05.2026 | 669,74 zł | ddw24.online | 44 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 568,36 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 669,74 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 102 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: BenQ Ceny od 669.74 zł do 776.99 zł
EAN: 4718755094125
SKU: 04718755094125
Polecana ofertaddw24.online
669,74 zł
Przejdź do sklepu >


