Bialetti Moka Express 6 Tz 300ml dwie filiżanki czerwony
Polecana ofertaRTV EURO AGD
149,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bialetti Moka Express 6tz to klasyczna kawiarka o pojemności 300 ml, która pozwala na przygotowanie 3-6 filiżanek aromatycznej kawy. Wykonana z trwałego alumini... rozwiń
Bialetti Moka Express 6tz 300ml 2 kubki Czerwony Kawiarka
149,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Bialetti
- Color: czerwony
- Ean: 8006363074384
- Gtin: 8006363074384
- Producer: Bialetti
Bialetti Moka Express 6tz 300ml 2 kubki Czerwony Kawiarka
149,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje dodatkowe:pojemność 3-6 filiżanek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony;Moc:0 W;Model relacje:Moka Express 6tz;Możliwość używania na indukcji:nie;Okienko podglądowe:nie;Pojemność:300 ml;Pojemno...
- Brand: Bialetti
- Color: czerwony
- Ean: 8006363074384
- Gtin: 8006363074384
- Producer: Bialetti
BIALETTI Zestaw Kawiarka Moka Express 6 TZ 300 ml + 2 Kubki Nutcraker
159,78 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
W skład zestawu marki BALETTI wchodzą: Kawiarka Moka Express 6 TZ i 2 Kubki Nutcraker. Kawiarka w kolorze czerwonym wykonana z aluminium.
- Code: 6 TZ
- Ean: 8006363074384
- Producer: Bialetti
Kawiarka aluminiowa Bialetti Moka Express 6tz 300ml Czerwona 2 Kubki
149,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kawiarka Bialetti Moka Express 6tz 300ml 2 kubki Czerwony Nr kat. 1320817 Zdjęcia SPECYFIKACJA Informacje podstawowe Pojemność: 300 ml Pojemność po zaparzeniu: 270 ml Wykonanie: aluminium Kolor: czerw...
- Ean (gtin): 8006363074384
- Kod producenta: 5321
- Kolor: czerwony
- Marka: Bialetti
- Materiał: aluminium
- Pojemność: 300
- Przeznaczenie: Do kawy
- Rodzaj: kawiarka
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | pojemność 3-6 filiżanek |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czerwony |
| Moc | 0 W |
| Model relacje | Moka Express 6tz |
| Możliwość używania na indukcji | nie |
| Okienko podglądowe | nie |
| Pojemność po zaparzeniu | 250 ml |
| Pojemność | 300 ml |
| Rodzaj | kawiarka |
| Seria | Bialetti Moka Express |
| Wariantowanie seria | Bialetti Moka Express |
| Wykonanie | aluminium |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,78 zł
Aktualna cena od 149,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 229,00 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 159,99 zł | Media Expert | -69 zł |
| 03.07.2025 | 159,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 69 zł |
| 03.09.2025 | 169,99 zł | Ole Ole! | -59 zł |
| 03.10.2025 | 159,99 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.11.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 69 zł |
| 03.12.2025 | 165,50 zł | Ole Ole! | -63 zł |
| 03.01.2026 | 159,78 zł | Media Expert | -5 zł |
| 03.02.2026 | 159,78 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 159,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 159,78 zł | Media Expert | 0 zł |
| 02.05.2026 | 149,99 zł | RTV EURO AGD | -9 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,78 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 149,99 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bialetti
Kategoria: Bialetti Ceny od 149.99 zł do 199.99 zł
EAN: 8006363074384
SKU: 08006363074384
Polecana ofertaRTV EURO AGD
149,99 zł
Przejdź do sklepu >



