Black Point LCBPHM880Y zamiennik CF302A toner do laserówki HP LaserJet Pro MFP M125 M127, żółty, wysokiej jakości
Polecana ofertaDrukowanie.net
466,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Black Point LCBPHM880Y to zamiennik tonera CF302A, zapewniający wydajność do 32,000 stron. Kolor druku: żółty. Kompatybilny z drukarkami HP LaserJet Enterprise ... rozwiń
Zamiennik HP 827A / CF302A YELLOW toner BLACK POINT do HP LaserJet Enterprise Flow: M880z, M880z+, M880z+ NFC
466,00 zł
Sprzedawca: Drukowanie.net
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: LCBPHM880Y
- Ean: 5907625624619
Zamiennik HP 827A / CF302A YELLOW toner BLACK POINT do HP LaserJet Enterprise Flow: M880z, M880z+, M880z+ NFC
466,00 zł
Sprzedawca: amidruk.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
LCBPHM880Y YELLOW toner BLACK POINT HP 827A / CF302A do drukarek: HP Color LaserJet Enterprise flow M 880 z Plus, HP Color LaserJet Enterprise flow M 880 z, HP Color LaserJet Enterprise MFP M 880 z Pl...
- Code: LCBPHM880Y
- Ean: 5907625624619
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Efektywność | 32000 stron |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Kod oryginalnego tuszu/tonera | CF302A |
| Kolor druku | yellow - żółty |
| Marka urządzenia | HP |
| Model (wariantowanie) | CF302A |
| Pochodzenie | zamiennik |
| Rodzaj | toner |
| Typ | wkład standardowy |
| Wydajność | 32000 stron |
| Zamiennik | CF302A |
| Zgodne z drukarkami | LaserJet Enterprise Flow M880z, M880z+ MFP A3, M880z+ NFC |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 429,00 zł
Aktualna cena od 466,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.06.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.07.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 429,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 449,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.12.2025 | 466,00 zł | amidruk.pl | 17 zł |
| 03.01.2026 | 466,00 zł | Drukowanie.net | 0 zł |
| 03.02.2026 | 449,00 zł | Ole Ole! | -17 zł |
| 03.03.2026 | 449,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 01.04.2026 | 466,00 zł | amidruk.pl | 17 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 429,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 466,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 37 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Black Point
Cena: 466 zł
EAN: 5907625624619
SKU: LCBPHM880Y
Polecana ofertaDrukowanie.net
466,00 zł
Przejdź do sklepu >

