Bosch MAFS2462B 2050W 6,1l Air fryer
Polecana ofertaRTV EURO AGD
359,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Aplikacja mobilna: nie; Barwa: czarny; Dodatkowe opcje: antypoślizgowe nóżki, automatyczne wyłączanie, grzałka góra i dół, sygnał gotowości, sygnał końca pracy,... rozwiń
Bosch MAFS2462B 2050W 6,1l Air fryer
359,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Bosch
- Color: czarny
- Ean: 4242005535668
- Gtin: 4242005535668
- Producer: Bosch
Bosch MAFS2462B 2050W 6,1l Air fryer
359,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aplikacja mobilna:nie;Filtr:stały;Funkcja trzymania ciepła:tak;Dodatkowe opcje:antypoślizgowe nóżki, automatyczne wyłączanie, grzałka góra i dół, sygnał gotowości, sygnał końca pracy, timer, wskaźnik ...
- Brand: Bosch
- Ean: 4242005535668
- Gtin: 4242005535668
- Producer: Bosch
Bosch Frytownica beztłuszczowa MAFS2462B (2000W; 6,1l)
565,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Antypoślizgowe nóżki: Nie Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak Części wodoodporne: Tak Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Długość przewodu: 0,9 m EAN: 4242005535668 Filtr przeciwko brzydkim zapach...
- Code: MAFS2462B
- Ean: 4242005535668
- Kod_producenta: MAFS2462B
- Producer: BOSCH
Frytownica beztłuszczowa Bosch MAFS2462B (2000W; 6,1l)
459,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Temperatura (min): 40 C Regulowany termostat: Tak Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze Temperatura (maks): 200 C Zegar cyfrowy: Tak Grillowanie: T...
- Gtin: 4242005535668
- Old_price: 449.00
- Sale_price: 459.00
Bosch Frytownica Beztłuszczowa Air Fryer 6,1L MAFS2462B Serie 4
429,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BOSCH FRYTOWNICA BEZTŁUSZCZOWA Serie 4 Air Fryer MAFS2462B CZARNA 7 programów automatycznych + funkcja podtrzymywania ciepła funkcja rozmrażania wyświetlacz dotykowy dwie grzałki Szybsze przygotowan...
- Automatyczne programy: Wypieki, Frytki, Ryby, Kurczak, Rozmrażanie, Warzywa
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 4242005535668
- Funkcje: timer, elektroniczny termostat, automatyczne wyłączanie, regulacja temperatury, programy automatyczne, grill
- Głębokość produktu: 38.5
- Kod producenta: MAFS2462B
- Kolor dominujący: czarny
- Komunikacja: wyświetlacz
- Marka: Bosch
- Moc: 2000
- Model: MAFS2462B
- Pojemność misy: 6.1
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 27.6
- Typ: beztłuszczowa
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.7
- Waga produktu: 6
- Wysokość produktu: 33.2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aplikacja mobilna | nie |
|---|---|
| Barwa | czarny |
| Dodatkowe opcje | antypoślizgowe nóżki, automatyczne wyłączanie, grzałka góra i dół, sygnał gotowości, sygnał końca pracy, timer, wskaźnik zasilania, wyświetlacz LCD |
| Filtr | stały |
| Fondue | nie |
| Funkcja trzymania ciepła | tak |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury, programy automatyczne, utrzymywanie ciepła, timer, termoobieg |
| Funkcje kulinarne | smażenie, opiekanie, pieczenie, grillowanie, odgrzewanie, prażenie, suszenie |
| Funkcje smart | nie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kształt koszyka | kwadratowy |
| Liczba komór/koszy | 1 |
| Moc | 2050 W |
| Moc | od 2050 W do 3000 W |
| Możliwość czyszczenia w zmywarce | koszyk, taca |
| Możliwość mycia elementów w zmywarce | tak |
| Możliwość sterowania poprzez aplikację | nie |
| Odgrzewanie | tak |
| Opiekanie | tak |
| Pieczenie | tak |
| Pojemność koszyka | 4,6 kg |
| Pojemność misy | 6,1 l |
| Prażenie | tak |
| Programator czasowy | tak |
| Programy automatyczne | 8 |
| Programy automatyczne | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | air fryer |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 27,6 x 33,2 x 38,5 cm |
| Seria | Bosch Serie 4 |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 200 C |
| Temperatura minimalna | 40 C |
| Termoobieg | tak |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 0 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kosz |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 359,00 zł
Aktualna cena od 359,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 449,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.03.2026 | 428,99 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.04.2026 | 359,00 zł | RTV EURO AGD | -69 zł |
| 03.05.2026 | 435,00 zł | Empik.com | 76 zł |
| 15.05.2026 | 359,00 zł | RTV EURO AGD | -76 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 359,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 359,00 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bosch
Kategoria: Frytkownice Ceny od 359 zł do 565.99 zł
EAN: 4242005535668
SKU: MAFS2462B
Polecana ofertaRTV EURO AGD
359,00 zł
Przejdź do sklepu >




