Dell P2425HE 210-BMJB/5Y 23,8 Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Monitor Dell P2425HE to 23,8-calowy ekran Full HD z matrycą IPS, oferujący częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 5 ms. Dzięki funkcjom pivot, regulacj... rozwiń
Dell P2425HE 210-BMJB/5Y 23,8" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:opcjonalna listwa dźwiękowa (sprzedawana oddzielnie);Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Du...
- Brand: Dell
- Ean: 5902002260497
- Gtin: 5902002260497
- Producer: Dell
Dell P2425HE 210-BMJB/5Y 23,8" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Dell
- Certification: EC EPREL 1865677
- Ean: 5902002260497
- Gtin: 5902002260497
- Producer: Dell
Monitor Dell Pro 24 Plus P2425HE 23,8" Fhd RJ45 Usb-c Hdmi Dp 5 lat gwaran
889,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Dell Pro 24 Plus P2425HE kod produktu: 210-BMJB/5Y Przekątna: 23,8" Matryca: IPS, LED, płaska, bezramkowa z 3 stron, przeciwodblaskowa o twardości 3H Proporcje obrazu: 16:9 Rozdzielczość: Full...
- Czas reakcji: 5
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Jasność: 250
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: 210-BMJB/5Y
- Kolor: wielokolorowy
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Dell
- Model: P2425HE
- Powłoka matrycy: matowa
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu (cale): 23.8
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Standard vesa: 100 x 100
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Zawiera baterie: nie
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 14
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria opcjonalne | opcjonalna listwa dźwiękowa (sprzedawana oddzielnie) |
|---|---|
| Barwa obudowy | czarno-srebrny |
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | opcjonalna listwa głośnikowa, wąska ramka |
| Dodatkowe opcje | pivot, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 182 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Dell P-25HE |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 60,5 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 539 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 5,21 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 364 - 497 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, USB 3.2 x 3, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 Typ C (z Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, LAN x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 5 |
| Zużycie energii SDR | 14 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 929,00 zł
Aktualna cena od 999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 929,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 929,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 01.04.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 929,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 999,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 70 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dell
Kategoria: Dell Ceny od 889 zł do 1207.45 zł
EAN: 5902002260497
SKU: 05902002260497
Polecana ofertaRTV EURO AGD
999,00 zł
Przejdź do sklepu >


