Dell UltraSharp U4323QE 43 4K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
Polecana ofertaOle Ole!
3 759,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa obudowy: czarno-srebrny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
Dell UltraSharp U4323QE 43" 4K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
3 759,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:...
- Brand: Dell
- Certification: EC EPREL 1260604
- Ean: 0884116434498
- Gtin: 0884116434498
- Producer: Dell
Monitor Led 32" Dell U4323QE
3 759,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja techniczna: Przeznaczenie produktu : Do domu i biura (Home Office) Przekątna ekranu : 42,5" Powłoka matrycy : Matowa Rodzaj matrycy : LED, IPS Black Typ ekranu : Płaski Monitor bezramkowy...
- Cechy dodatkowe: 0 - 40 °C
- Certyfikaty: Energy star
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 21.3
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 210-BFIS
- Kontrast statyczny (x:1): 600
- Marka: Dell
- Model: U4323QE
- Powłoka matrycy: matowa
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.25
- Standard vesa: 200 x 200
- Szerokość produktu: 50.3
- Waga produktu: 2.35
- Wysokość produktu: 31.6
- Złącza: HDMI, USB 3.1 typ A, wyjście audio (minijack 3,5 mm), DisplayPort, RJ-45, USB 3.1 typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarno-srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, przełącznik KVM, funkcja ComfortView Plus |
| Dodatkowe opcje | głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 256 mm |
| Głośniki | 2 x 8 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 52 W |
| Przekątna ekranu | 108 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Dell U23QE |
| Szerokość | 967 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 200x200 mm |
| Waga | 14,1 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,24 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 595 - 655 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, HDMI 1.4 x 2, USB 3.2 x 3, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 Typ C x 2, wyjście liniowe audio, LAN x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 6 |
| Zużycie energii SDR | 52 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3799,00 zł
Aktualna cena od 3759,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 3949,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 4199,00 zł | RTV EURO AGD | 250 zł |
| 03.03.2026 | 3799,00 zł | Ole Ole! | -400 zł |
| 05.04.2026 | 3759,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3799,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3759,00 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 40 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dell
Kategoria: Dell Ceny od 3759 zł do 4037.65 zł
EAN: 0884116434498
SKU: 00884116434498
Polecana ofertaOle Ole!
3 759,00 zł
Przejdź do sklepu >

