Fala bateria zlewozmywakowa retro czarny, chromowana, 1 75834
Polecana ofertaMedia Expert
149,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Fala bateria zlewozmywakowa Retro Black 1 75834 to stylowe połączenie klasyki i nowoczesności. Wykonana z mosiądzu, posiada ceramiczną głowicę i aerator o struk... rozwiń
FALA Bateria Retro 1 75834 Czarny
149,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
wyglądzie. Wyposażona jest w aerator o strukturze plastra miodu zintegrowany z wylewką i ceramiczną głowicę. Bateria łączy tradycyjny styl i innowacyjne technologie, które gwarantują wysoką jakość i b...
- Code: 75834
- Ean: 5906083039379
- Producer: FALA
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| CORUNDox | Tak |
|---|---|
| ECOflow | Tak |
| ERGOsize | Tak |
| HEXAGONal | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Korpus | Jednouchwytowy |
| Liczba otworów | 1 |
| Materiał | Mosiądz |
| NANOcave | Tak |
| Obrotowa wylewka | Tak |
| RETROlook | Tak |
| Rodzaj | Stojąca |
| Seria | Retro black 1 |
| SMARTnut | Tak |
| Wysokość | 30.5 cm |
| Wysokość wylewki | 25 cm |
| Zasięg wylewki | 18.5 cm |
| Zawartość zestawu | Bateria, zestaw mocujący do montażu bez narzędzi, wężyk przyłączeniowy z uszczelkami x2 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 136,65 zł
Aktualna cena od 149,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 147,66 zł | toya24.pl | - |
| 03.07.2025 | 138,74 zł | toya24.pl | -8 zł |
| 03.08.2025 | 143,17 zł | toya24.pl | 4 zł |
| 03.09.2025 | 143,17 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 139,11 zł | toya24.pl | -4 zł |
| 03.11.2025 | 139,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 139,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 139,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 139,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 139,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 136,65 zł | toya24.pl | -3 zł |
| 03.05.2026 | 136,65 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 12.05.2026 | 149,99 zł | Media Expert | 13 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 136,65 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 149,99 zł na dzień 12.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 13 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Fala
Kategoria: Baterie Cena: 149.99 zł
EAN: 5906083039379
SKU: 75834
Polecana ofertaMedia Expert
149,99 zł
Przejdź do sklepu >
