Fala bateria kuchenna zlewozmywakowa retro czarna 75835, chromowana, dwururowa
Polecana ofertaAllegro
186,19 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria zlewozmywakowa FALA Retro Black 2 to połączenie klasycznego designu i nowoczesnych technologii. Wykonana z mosiądzu, posiada ceramiczną głowicę i obroto... rozwiń
Bateria Kuchenna Zlewozmywakowa Czarna Kran Retro Black 2 ECOflow Fala
186,19 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA RETRO BLACK 2 Armatura łazienkowa Retro łączy tradycyjny styl i innowacyjne technologie , które gwarantują wysoką jakość i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Ponadczas...
- Ean (gtin): 5906083039386
- Kod producenta: 75835
- Kolor: czarny
- Linia: Retro
- Marka: Fala
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Wykończenie: metal
- Wysokość produktu: 30.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| CORUNDox | Tak |
|---|---|
| ECOflow | Tak |
| ERGOsize | Tak |
| HEXAGONal | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Korpus | Jednouchwytowy |
| Liczba otworów | 1 |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał rękojeści | Ceramika |
| NANOcave | Tak |
| Obrotowa wylewka | Tak |
| RETROlook | Tak |
| Rodzaj | Stojąca |
| Seria | Retro black 2 |
| SMARTnut | Tak |
| Wysokość | 30.5 cm |
| Wysokość wylewki | 26 cm |
| Zasięg wylewki | 18.5 cm |
| Zawartość zestawu | Bateria, zestaw mocujący do montażu bez narzędzi, wężyk przyłączeniowy z uszczelkami x2 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 158,45 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 188,32 zł | toya24.pl | - |
| 03.07.2025 | 171,83 zł | toya24.pl | -16 zł |
| 03.08.2025 | 171,83 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 171,83 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 161,78 zł | toya24.pl | -10 zł |
| 03.11.2025 | 166,79 zł | toya24.pl | 5 zł |
| 03.12.2025 | 158,45 zł | toya24.pl | -8 zł |
| 03.01.2026 | 161,78 zł | toya24.pl | 3 zł |
| 03.02.2026 | 166,79 zł | toya24.pl | 5 zł |
| 03.03.2026 | 166,79 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 166,79 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 166,79 zł | toya24.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 158,45 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Fala
Kategoria: Baterie Cena: 186.19 zł
EAN: 5906083039386
SKU: 05906083039386
Polecana ofertaAllegro
186,19 zł
Przejdź do sklepu >
