Franke Kanon KNG 110 37 granitowy kamienny szary zlewozmywak prostokątny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Franke Kanon KNG 110-37 to granitowy, kamienny szary zlewozmywak prostokątny, wykonany z trwałego Fragranitu. Odporny na zarysowania, uderzenia i temperatury do... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria | rollmata, wkładka ociekowa |
|---|---|
| Barwa | kamienny szary |
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 460 mm |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Ilość komór | 1 |
| Informacje dodatkowe | syfon z podłączeniem do zmywarki, ukryty przelew |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 370 x 420 x 200 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | nie |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | do podbudowy |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria/Model (do relacji) | Franke 110-37 |
| Seria | Franke Mythos Kanon |
| Szerokość w milimetrach | 410 mm |
| Typ zaworu | zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Franke Kanon |
| Wariantowanie - wyposażenie | wkładka ociekowa, rollmata |
| Wejście na baterię | nie |
| Wycięcie | wg szablonu mm |
| Wykonanie | fragranit |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, korek automatyczny, osłona odpływu, rollmata, syfon, wkładka ociekowa |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1845,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2142,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 2165,05 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 23 zł |
| 03.07.2025 | 2165,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2035,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -130 zł |
| 03.09.2025 | 1979,00 zł | Ole Ole! | -56 zł |
| 03.10.2025 | 1937,13 zł | OkapyKuchenne.pl | -41 zł |
| 03.11.2025 | 1913,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -23 zł |
| 03.12.2025 | 1845,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -68 zł |
| 03.01.2026 | 1913,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 68 zł |
| 03.02.2026 | 1913,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1867,97 zł | OkapyKuchenne.pl | -46 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1845,99 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię