Franke Kanon KNG 110 62 granitowy orzechowy zlewozmywak prostokątny
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
2 243,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Franke Kanon KNG 110-62 to prostokątny, granitowy zlewozmywak w orzechowym kolorze. Wykonany z trwałego Fragranitu, jest odporny na zarysowania, uderzenia i wys... rozwiń
FRANKE studio 125.0528.618 KNG 110-62 Komora do podbudowy Fragranit+ Kanon Orzechowy
2 243,00 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Orzechowy SZWAJCARSKOŚĆ GODNA ZAUFANIA Tradycyjne szwajcarskie wartości, takie jak: solidność, rzetelność, odpowiedzialność i partnerstwo, są podstawą codziennej działalności FRANKE w Polsce i na świ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 760 |
|---|---|
| Do szafki od | 800 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor producenta | Orzechowy |
| Komora / wersja | odwracalny |
| Korek automatyczny | Automatyczny, korek automatyczny |
| Kształt zlewozmywaka | Prostokątny |
| Materiał | Fragranit+ |
| Ociekacz | brak |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Szerokość | 760 mm |
| Wymiary zlewozmywaka | 760x460 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2137,59 zł
Aktualna cena od 2243,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2480,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 2507,00 zł | Ole Ole! | 27 zł |
| 03.07.2025 | 2507,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2356,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -151 zł |
| 03.09.2025 | 2356,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2329,00 zł | Ole Ole! | -27 zł |
| 03.12.2025 | 2137,59 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -191 zł |
| 03.01.2026 | 2295,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 157 zł |
| 03.02.2026 | 2295,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2243,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -52 zł |
| 03.05.2026 | 2243,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2137,59 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2243,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 105 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 2243 zł
EAN: 7612985472067
SKU: OI_406720598
Polecana ofertaSklep sklepbaterie.pl
2 243,00 zł
Przejdź do sklepu >
