Franke Kanon KNG 110 52 granitowy cappuccino zlewozmywak prostokątny
Polecana ofertaMedia Expert
2 242,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Zlewozmywak Franke Kanon KNG 110 52 w kolorze cappuccino to prostokątny model wykonany z wytrzymałego granitu. Posiada jedną dużą komorę o głębokości 200 mm, id... rozwiń
FRANKE Zlewozmywak jednokomorowy Kanon KNG 110-52 125.0528.613 Cappuccino 46x56
2 242,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak podwieszany Kanon KNG 110-52, o dużej komorze mieszczącej naczynia i garnki o większych wymiarach, posiada estetyczny ukryty przelew oraz osłonę odpływu, co nadaje całości nowoczesny wyglą...
- Code: 125.0528.613
- Ean: 7612985472012
- Producer: FRANKE
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 520 |
|---|---|
| Do szafki od | 600 mm |
| Głębokość komory | 200 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor producenta | cappuccino |
| Korek automatyczny | Tak |
| Kształt zlewozmywaka | Prostokątny |
| Materiał | Granit |
| Ociekacz | brak |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Szerokość | 420 |
| Wielkość odpływu | 3 1/2'' |
| Wymiary zlewozmywaka | 520x420 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1998,85 zł
Aktualna cena od 2242,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2424,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 2450,00 zł | Ole Ole! | 26 zł |
| 03.07.2025 | 2450,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2303,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -147 zł |
| 03.09.2025 | 2229,00 zł | Ole Ole! | -74 zł |
| 03.10.2025 | 2192,13 zł | OkapyKuchenne.pl | -36 zł |
| 03.11.2025 | 2192,13 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2088,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -103 zł |
| 03.01.2026 | 2187,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 99 zł |
| 03.02.2026 | 2187,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2089,98 zł | OkapyKuchenne.pl | -98 zł |
| 03.04.2026 | 1998,85 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -91 zł |
| 03.05.2026 | 2242,99 zł | Media Expert | 244 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1998,85 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2242,99 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 244 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 2242.99 zł
EAN: 7612985472012
SKU: 125.0528.613
Polecana ofertaMedia Expert
2 242,99 zł
Przejdź do sklepu >
