Franke Lina L bateria kuchenna z wyciąganą wylewką chrom mosiądz 115 0712 420
Polecana ofertaOle Ole!
685,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Bateria kuchenna Franke Lina Pull-out Chrom 115.0712.420 to wysokociśnieniowa, jednodźwigniowa bateria stojąca. Wykonana z mosiądzu, posiada wyciąganą wylewkę o... rozwiń
Franke Lina L Pull-Out Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
685,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, wyciągana wylewka jednostrumieniowa;Gwarancja:15 lat ...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612986388534
- Gtin: 7612986388534
- Producer: Franke
Franke Lina L Pull-Out Chrom Mosiądz Bateria kuchenna
698,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary chrom
- Ean: 7612986388534
- Gtin: 7612986388534
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Smart Lina |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Lina pull-out |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | wyciągana |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 285 mm |
| Wysokość wylewki | 254 mm |
| Zasięg wylewki | 218 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 639,00 zł
Aktualna cena od 685,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 669,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 669,33 zł | Sklep elektrohome.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 669,33 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 648,78 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.09.2025 | 648,46 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 648,10 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 647,41 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 646,87 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 639,00 zł | RTV EURO AGD | -7 zł |
| 03.02.2026 | 689,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.03.2026 | 689,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.04.2026 | 685,00 zł | Ole Ole! | -4 zł |
| 02.05.2026 | 685,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 639,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 685,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 46 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 685 zł do 698.99 zł
EAN: 7612986388534
SKU: OI_313453379
Polecana ofertaOle Ole!
685,00 zł
Przejdź do sklepu >

