Franke Lina L bateria kuchenna czarny mat mosiądz 115.0712.435
Polecana ofertaRTV EURO AGD
775,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Bateria kuchenna Franke Lina w czarnym macie to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie. Wykonana z mosiądzu, posiada ceramiczną głowicę i wyciąganą wylewkę. Wysokoc... rozwiń
Franke Lina L 115.0712.435 Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
775,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny
- Ean: 7612986388565
- Gtin: 7612986388565
- Producer: Franke
Franke Lina L 115.0712.435 Czarny Mosiądz Bateria kuchenna
779,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:aerator, bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, wyciągana wylewka jednostrumien...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612986388565
- Gtin: 7612986388565
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Lina L Pull-out z wyciąganą wylewką Czarny mat 115.0712.435
780,78 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Lina L posiada ceramiczną głowicę, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia. Jej uniwersalny design sprawia, że będzie ona idealn...
- Ean: 7612986388565
- Producer: FRANKE
Bateria Franke Lina L Pull-out czarny mat 115.0712.435
544,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria FRANKE Lina L pull-out CZARNY MAT 115.0712.435 Odkryj wyjątkową elegancję i nowoczesność z baterią kuchenną Franke LINA L PULL OUT w wykończeniu czarny mat. Ta bateria łączy w sobie minimalist...
- Ean (gtin): 7612986388565
- Informacje dodatkowe: wyciągana wlewka
- Kod producenta: 115.0712.435
- Kolor: czarny
- Linia: lina
- Marka: Franke
- Stan opakowania: oryginalne
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Wysokość produktu: 28.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Informacje dodatkowe | aerator, bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Smart Lina |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Lina pull-out |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 285 mm |
| Wysokość wylewki | 254 mm |
| Zasięg wylewki | 218 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 779,00 zł
Aktualna cena od 775,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 836,83 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.06.2025 | 808,95 zł | Ole Ole! | -27 zł |
| 03.07.2025 | 808,95 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 798,31 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.09.2025 | 798,31 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 839,00 zł | Ole Ole! | 40 zł |
| 03.11.2025 | 798,31 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 03.12.2025 | 798,31 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 798,31 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 819,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.03.2026 | 798,31 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.04.2026 | 779,00 zł | Ole Ole! | -19 zł |
| 02.05.2026 | 775,00 zł | RTV EURO AGD | -4 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 779,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 775,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 4 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 544.99 zł do 780.78 zł
EAN: 7612986388565
SKU: OI_313453378
Polecana ofertaRTV EURO AGD
775,00 zł
Przejdź do sklepu >



