Franke Atlas Neo bateria kuchenna stojąca stalowa 1150521435
Polecana ofertaOle Ole!
1 010,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Bateria kuchenna Franke Atlas Neo stojąca, wykonana ze stali szlachetnej szczotkowanej. Jednodźwigniowa, z obrotową wylewką o zasięgu 225 mm i wysokości 269 mm.... rozwiń
Franke Atlas Stal Szlachetna Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 010,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka;Gwarancja:15 lat...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612985444873
- Gtin: 7612985444873
- Producer: Franke
Franke Atlas Stal Szlachetna Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 059,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary stal szlachetna szczotkowana
- Ean: 7612985444873
- Gtin: 7612985444873
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal szlachetna szczotkowana |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa |
| Wyposażenie | wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 269 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 919,00 zł
Aktualna cena od 1010,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 919,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 969,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.07.2025 | 969,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 919,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.09.2025 | 919,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 919,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 919,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 929,00 zł | Ole Ole! | 10 zł |
| 03.01.2026 | 1056,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 127 zł |
| 03.02.2026 | 1056,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1027,99 zł | Media Expert | -29 zł |
| 03.04.2026 | 1010,00 zł | Ole Ole! | -17 zł |
| 28.04.2026 | 1010,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 919,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1010,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 91 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1010 zł do 1059 zł
EAN: 7612985444873
SKU: OI_404305455
Polecana ofertaOle Ole!
1 010,00 zł
Przejdź do sklepu >

