Franke Eos Neo bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarna stal szlachetna 115.0613.671
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 213,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Franke Eos Neo to elegancka bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, wykonana z czarnej stali szlachetnej. Posiada ceramiczną głowicę, obrotową wylewkę i jednostru... rozwiń
Bateria Franke Eos Neo Pull-out Spray Czarna
1 213,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Baterie Franke Franke to renomowana marka, która od lat zachwyca klientów wysoką jakością i innowacyjnym podejściem do projektowania produktów kuchennych. Niezależnie od tego, czy Twoja kuchnia emanuj...
Przejdź do sklepu >
Franke Eos Pull-Out Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 219,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:nie;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, wyciągana wylewka jednostrumieniowa;Gwarancja:od ...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612985820479
- Gtin: 7612985820479
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna stojąca Eos Neo pull-out spray z wyciąganą wylewką Czarna stal szlachetna 115.0613.671
1 223,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria zlewozmywakowa bateria stojąca z wylewką U o zasięgu wylewki 231 mm i wysokości korpusu 433 mm. Korpus baterii wykonany z Stali nierdzewnej.
Przejdź do sklepu >
Franke Eos Pull-Out Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 269,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny
- Ean: 7612985820479
- Gtin: 7612985820479
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | od 1 roku do 15 lat zgodnie z informacjami Gwaranta |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Eos |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Eos |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | filtr do wody, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 433 mm |
| Wysokość wylewki | 211 mm |
| Zasięg wylewki | 231 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1119,00 zł
Aktualna cena od 1213,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1128,94 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 1128,94 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1128,94 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1129,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1129,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1129,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1129,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1119,00 zł | RTV EURO AGD | -10 zł |
| 03.01.2026 | 1258,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 139 zł |
| 03.02.2026 | 1258,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1223,99 zł | Media Expert | -35 zł |
| 03.04.2026 | 1219,00 zł | Ole Ole! | -4 zł |
| 28.04.2026 | 1213,00 zł | OkapyKuchenne.pl | -6 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1119,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1213,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 94 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1213 zł do 1269 zł
EAN: 7612985820479
SKU: OI_404305430
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 213,00 zł
Przejdź do sklepu >



