Franke Atlas Neo bateria kuchenna stojąca czarna stal szlachetna 115.0550.424
Polecana ofertaOle Ole!
1 039,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke Atlas Neo bateria kuchenna stojąca czarna to elegancka i funkcjonalna armatura wykonana ze stali szlachetnej. Wyposażona w ceramiczną głowicę oraz obroto... rozwiń
Franke Atlas Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 039,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka;Gwarancja:15 lat;Barwa:...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612985552639
- Gtin: 7612985552639
- Producer: Franke
Franke Atlas Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 129,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny czarny
- Ean: 7612985552639
- Gtin: 7612985552639
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka |
| Kolor | czarny |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa |
| Wyposażenie | wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 269 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 947,62 zł
Aktualna cena od 1039,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 969,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 959,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.07.2025 | 959,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 947,62 zł | RTV EURO AGD | -11 zł |
| 03.09.2025 | 1018,81 zł | Ole Ole! | 71 zł |
| 03.10.2025 | 1049,00 zł | Media Expert | 30 zł |
| 03.11.2025 | 1039,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.12.2025 | 1150,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 111 zł |
| 03.01.2026 | 1150,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1150,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1118,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -32 zł |
| 03.04.2026 | 1099,00 zł | Ole Ole! | -19 zł |
| 28.04.2026 | 1039,00 zł | Ole Ole! | -60 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 947,62 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1039,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 91 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1039 zł do 1129 zł
EAN: 7612985552639
SKU: OI_404305458
Polecana ofertaOle Ole!
1 039,00 zł
Przejdź do sklepu >

