Franke bateria Atlas Neo pull-out okno stal szlachetna 1150521439
Polecana ofertaOle Ole!
1 211,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria Franke Atlas NEO Pull-Out Window to podokienna bateria z wyciąganą, obrotową wylewką. Wykonana ze stali szlachetnej, posiada ceramiczną głowicę i wysoko... rozwiń
Franke Atlas Pull-Out Window Stal szlachetna Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 211,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka;Gwarancja:15 lat...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612985444910
- Gtin: 7612985444910
- Producer: Franke
FRANKE Bateria kuchenna podokienna Atlas Neo pull-out Window z wyciąganą wylewką Stal szlachetna 115.0521.439
1 230,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria Atlas NEO PULL-OUT WINDOW z wyciąganą wylewką, podokienna. Wykończenie: wyraziste, okrężne szczotkowanie baterii uwydatnia jej stalowy charakter.
Przejdź do sklepu >
Franke Atlas Pull-Out Window Stal szlachetna Stal szlachetna Bateria kuchenna
1 279,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary stal szlachetna szczotkowana
- Ean: 7612985444910
- Gtin: 7612985444910
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal szlachetna szczotkowana |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 15 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | podokienna |
| Seria | Franke Mythos Atlas |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Atlas Neo Pull-Out |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wysokość korpusu | 297 mm |
| Wysokość wylewki | 270 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1109,42 zł
Aktualna cena od 1211,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1119,25 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 1109,58 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.07.2025 | 1109,42 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1113,54 zł | Ole Ole! | 4 zł |
| 03.09.2025 | 1113,25 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1125,69 zł | Media Expert | 12 zł |
| 03.11.2025 | 1151,60 zł | Media Expert | 25 zł |
| 03.12.2025 | 1150,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1265,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 115 zł |
| 03.02.2026 | 1265,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1230,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -35 zł |
| 03.04.2026 | 1210,97 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 28.04.2026 | 1211,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1109,42 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1211,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 102 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1211 zł do 1279 zł
EAN: 7612985444910
SKU: OI_404305439
Polecana ofertaOle Ole!
1 211,00 zł
Przejdź do sklepu >


