Franke Orbit bateria kuchenna stal szlachetna wyciągana wylewka model 115.0569.461
Polecana ofertaOle Ole!
865,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke Orbit bateria kuchenna z wyciąganą wylewką wykonana ze stali szlachetnej to doskonały wybór do nowoczesnej kuchni. Posiada obrotową i wyciąganą wylewkę, ... rozwiń
Franke Orbit Pull-Out Srebrny Stal szlachetna Bateria kuchenna
865,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, technologia Eco...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612985650564
- Gtin: 7612985650564
- Producer: Franke
Franke Orbit Pull-Out Srebrny Stal szlachetna Bateria kuchenna
939,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary srebrny
- Ean: 7612985650564
- Gtin: 7612985650564
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | od 1 roku do 15 lat zgodnie z informacjami Gwaranta |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, technologia Eco, technologia Water Saving |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Maris Orbit |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Orbit Pull-Out |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 209 mm |
| Wysokość wylewki | 139 mm |
| Zasięg wylewki | 209 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 841,93 zł
Aktualna cena od 865,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 843,53 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.06.2025 | 845,35 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 1 zł |
| 03.07.2025 | 844,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 844,65 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 844,33 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 843,95 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 843,26 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 842,74 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 842,37 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 841,93 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 880,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 39 zł |
| 03.04.2026 | 865,00 zł | Ole Ole! | -15 zł |
| 28.04.2026 | 865,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 841,93 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 865,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 23 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 865 zł do 939 zł
EAN: 7612985650564
SKU: OI_404305447
Polecana ofertaOle Ole!
865,00 zł
Przejdź do sklepu >

