Franke Eos Neo bateria kuchenna stal szlachetna 115 0590 044
Polecana ofertaMedia Expert
733,37 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke EOS Neo to elegancka bateria kuchenna wykonana z trwałej stali szlachetnej. Posiada obrotową wylewkę o zasięgu 229 mm i wysokości 238 mm, co ułatwia myci... rozwiń
FRANKE Bateria Eos Neo 115.0590.044 Stal szlachetna
733,37 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria zlewozmywakowa bateria stojąca z wylewką U o zasięgu wylewki 229 mm i wysokości korpusu 387 mm. Korpus baterii wykonany z Stali nierdzewnej.
Przejdź do sklepu >
FRANKE 115.0590.044 Eos Neo Bateria kuchenna Stal szlachetna
733,37 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
głowica ceramiczna laminarny strumień wody stała wylewka wężyki podłączeniowe 600 mm, nakrętka 3/8" zakres ruchu dźwigni mieszacza 6/84 montaż mieszacza z prawej strony przepływ wody 12 l/min (3 bar) ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stal nierdzewna |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | od 1 roku do 15 lat zgodnie z informacjami Gwaranta |
| Informacje dodatkowe | obrotowa wylewka |
| Kolor | srebrny/szary |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Mythos Eos |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Eos |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wyposażenie | podkładka usztywniająca |
| Wysokość korpusu | 387 mm |
| Wysokość wylewki | 238 mm |
| Zasięg wylewki | 229 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 733,55 zł
Aktualna cena od 733,37 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 737,72 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.07.2025 | 737,39 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 737,02 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 736,67 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 736,32 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 735,68 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 735,11 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 734,74 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 734,30 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 734,09 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 733,85 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 733,55 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 19.05.2026 | 733,37 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 733,55 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 733,37 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Cena: 733.37 zł
EAN: 7612985727983
SKU: 115.0590.044
Polecana ofertaMedia Expert
733,37 zł
Przejdź do sklepu >

