Gigabyte GS27QA 27 cali 2K IPS 180Hz 1ms MPRT LED gamingowy monitor
Polecana ofertaOle Ole!
589,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Monitor gamingowy Gigabyte GS27QA oferuje wyjątkową jakość obrazu dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 px i częstotliwości odświeżania 180 Hz. Matryca SS-IPS zapew... rozwiń
Gigabyte GS27QA 27" 2K Super Speed IPS 180Hz 1ms MPRT Gamingowy Monitor LED
589,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Gigabyte
- Certification: EC EPREL 1783981
- Ean: 4719331859114
- Gtin: 4719331859114
- Producer: Gigabyte
Gigabyte GS27QA 27" 2K Super Speed IPS 180Hz 1ms MPRT Gamingowy Monitor LED
589,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:180 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: Gigabyte
- Ean: 4719331859114
- Gtin: 4719331859114
- Producer: Gigabyte
MONITOR GIGABYTE LED 27 GS27QA 180Hz
563,78 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
MONITOR GIGABYTE LED 27 GS27QA 180Hz MONITOR GIGABYTE LED 27 GS27QA 180Hz MONITOR LED 27 GIGABYTE GS27QA Dołącz do walki! Wybierz gamingowy monitor Gigabyte ...
- Gtin: 4719331859114
- Old_price: 563.22
- Sale_price: 569.36
Monitor Led Gigabyte GS27QA 27 " 2560 x 1440 px Ips Pls Łódź
620,35 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, Zasilanie
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 180
- Głębokość produktu z podstawą: 17.2
- Jasność: 300
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kolor: czarny
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Gigabyte
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 68.5
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Szerokość produktu: 61.9
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 7.14
- Waga z podstawą: 5.26
- Wysokość produktu z podstawą: 44.7
- Wysokość produktu: 36.55
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarna |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180 Hz |
| Dodatkowe dane | korektor czerni, technologia AIM Stabilizer, technologia Crosshair |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 172 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 68,5 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 619 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 5,26 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, karta gwarancyjna, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 42 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 570,18 zł
Aktualna cena od 563,78 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 819,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 665,99 zł | Empik.com | -153 zł |
| 03.08.2025 | 647,10 zł | Empik.com | -18 zł |
| 03.09.2025 | 856,99 zł | Akces-Markt | 209 zł |
| 03.10.2025 | 734,39 zł | Empik.com | -122 zł |
| 03.12.2025 | 2796,00 zł | Empik.com | 2061 zł |
| 03.01.2026 | 649,95 zł | Empik.com | -2146 zł |
| 03.02.2026 | 628,99 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.03.2026 | 676,79 zł | Empik.com | 47 zł |
| 03.04.2026 | 589,00 zł | Empik.com | -87 zł |
| 03.05.2026 | 570,18 zł | Empik.com | -18 zł |
| 14.05.2026 | 563,78 zł | Empik.com | -6 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 570,18 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 563,78 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 6 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Gigabyte
Kategoria: Gigabyte Ceny od 563.78 zł do 706.92 zł
EAN: 4719331859114
SKU: 04719331859114
Polecana ofertaOle Ole!
589,00 zł
Przejdź do sklepu >



