-7%
Hammer Bieżnia elektryczna FlyRun 4.0 4045W 24km/h
Polecana ofertaMARBO-SPORT
6 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
6 699,00 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 6 699,00 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Hammer Bieżnia Elektryczna FlyRun 4.0 to zaawansowane urządzenie do treningu biegowego. Z maksymalną prędkością 24 km/h i mocą 5,5 KM, gwarantuje efektywny tren... rozwiń
Hammer Bieżnia elektryczna FLYRUN 4.0 -
6 199,00 zł
Sprzedawca: MARBO-SPORT
do 7 dni
Opis, specyfikacja
- Code: 13001
- Dodatkowe wyposażenie#2: Gniazdo USB z funkcją ładowania
- Dodatkowe wyposażenie#3: rolki transportowe
- Dodatkowe wyposażenie: Podpórka na tablet, smartfon
- Długość: 181 cm
- Ekran: LCD
- Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- Moc silnika: ciągła: 2,75 KM, maksymalna: 5,5 KM
- Nachylenie: 0-12 % z dokładnością do 1 %
- Pomiar pulsu#2: pas telemetryczny (opcja)
- Pomiar pulsu: sensory dotykowe
- Przeznaczenie: domowe
- Prędkość: 1-24 km/h
- Rozmiar: uniwersalny
- Szerokość: 83 cm
- Waga: 82 kg
- Wymiary pasa biegowego: 152 x 50 cm
- Wysokość: 130 cm
- Wyświetlane informacje#2: dystans
- Wyświetlane informacje#3: spalone kalorie
- Wyświetlane informacje: prędkość
HAMMER Bieżnia elektryczna FlyRun 4.0 4045W 24km/h
6 199,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Poznaj zupełnie nowy wymiar treningu biegowego z FlyRun 4.0. Dzięki mocy szczytowej 5,5 KM oferuje maksymalną prędkość 24 km/h. Wyjątkowo szeroka powierzchnia bieżni o wymiarach 152 x 50 cm gwarantuje...
- Ean: 4005251130014
- Producer: HAMMER
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 181 cm |
|---|---|
| Dodatkowe wyposażenie | Podpórka na tablet, smartfon |
| Ekran | Lcd |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Moc silnika | Ciągła: 2,75 km, maksymalna: 5,5 km |
| Multimedia | Aplikacja, bluetooth |
| Nachylenie | 0-12 % z dokładnością do 1 % |
| Pomiar pulsu | Sensory dotykowe |
| Prędkość | 1-24 km/h |
| Programy | Fitness: 31 |
| Programy treningowe | 26 programów fitness |
| Przeznaczenie | Domowe |
| Szerokość | 83 cm |
| Uwaga: | Tablet nie jest dołączony do zestawu |
| Waga | 82 kg |
| Wymiary pasa biegowego | 152 x 50 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Wyświetlane informacje | Prędkość |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 4777,00 zł
Aktualna cena od 6199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 4777,00 zł | Homefitness | - |
| 03.12.2025 | 4777,00 zł | Homefitness | 0 zł |
| 03.01.2026 | 5111,00 zł | Homefitness | 334 zł |
| 03.05.2026 | 6199,00 zł | MARBO-SPORT | 1088 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4777,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 6199,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1422 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hammer
Kategoria: Bieżnie Ceny od 6199 zł do 6199.99 zł
EAN: 4005251130014
SKU: 13001
Polecana ofertaMARBO-SPORT
6 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
6 699,00 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 6 699,00 zł

