Huzaro Hero 6.3 biurko gamingowe 154cm czarne
Polecana ofertaSklep komputronik.pl
303,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Biurko gamingowe Huzaro Hero 6.3 to narożne rozwiązanie o szerokości 154 cm i głębokości 117 cm. Wykonane z wytrzymałej stali, posiada powierzchnię carbon, regu... rozwiń
Huzaro Hero 6.3 Black
303,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Biurko gamingowe narożne Huzaro Hero 6.3 to mądre wykorzystanie przestrzeni. Jest to kluczowe przy urządzaniu każdego wnętrza. Meble jednak rzadko są pomyślane w taki sposób, aby wykorzystać miejsce d...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Biurko narożne | tak |
|---|---|
| Elementy dodatkowe | uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje |
| Funkcje dodatkowe | powierzchnia carbon, regulowane stópki, zaoblone krawędzie blatu, możliwość prawo i lewostronnego montażu |
| Funkcje | powierzchnia carbon, regulowane stópki |
| Głębokość blatu | 117 cm |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Gwarancja | 48 miesięcy |
| Hub USB | nie |
| Kolor blat / stelaż | czarny / czarny |
| Kolor blatu | czarny |
| Kolor stelażu | czarny |
| Materiał | stal |
| Model (wariantowanie) | Hero 6.3 |
| Organizer kabli | nie |
| Podświetlenie | nie |
| Regulacja wysokości | nie |
| Szerokość blatu | 154 cm |
| Wykonanie stelażu | stal |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Wysokość biurka | 74 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 299,00 zł
Aktualna cena od 303,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 329,00 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 349,00 zł | Media Expert | 20 zł |
| 03.07.2025 | 349,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 339,00 zł | Sklep komputronik.pl | -10 zł |
| 03.09.2025 | 319,00 zł | Sklep komputronik.pl | -20 zł |
| 03.10.2025 | 329,00 zł | Sklep komputronik.pl | 10 zł |
| 03.11.2025 | 309,00 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.12.2025 | 339,00 zł | Sklep komputronik.pl | 30 zł |
| 03.01.2026 | 629,99 zł | Media Expert | 290 zł |
| 03.02.2026 | 339,00 zł | Media Expert | -290 zł |
| 03.03.2026 | 309,00 zł | Media Expert | -30 zł |
| 03.04.2026 | 299,00 zł | Media Expert | -10 zł |
| 03.05.2026 | 303,00 zł | Sklep komputronik.pl | 4 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 299,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 303,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 4 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Huzaro
Kategoria: Biurka Cena: 303 zł
EAN: 5903796010169
SKU: OI_397046359
Polecana ofertaSklep komputronik.pl
303,00 zł
Przejdź do sklepu >
