Insta360 GO 3S 128GB Biały Kamera sportowa
Polecana ofertaOle Ole!
1 279,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Akumulator: 1270 mAh; Barwa obudowy: biały; Cyfrowy zoom: 0 x; Dodatkowe dane: Bluetooth, HDR
Insta360 GO 3S 128GB Biały Kamera sportowa
1 279,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator:1270 mAh;Wyświetlacz dotykowy LCD:tak;Dźwięk:stereo;GPS:nie;Gwarancja:24 miesiące;Dodatkowe dane:Bluetooth, HDR;Zgodność z aplikacją:Insta360;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 12.0, An...
- Brand: Insta360
- Ean: 6970357857401
- Gtin: 6970357857401
- Producer: Insta360
Insta360 GO 3S 128GB Biały Kamera sportowa
1 279,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator:1270 mAh;Dotykowy ekran LCD:tak;Dźwięk:stereo;GPS:nie;Gwarancja:24 miesiące;Funkcje dodatkowe:Bluetooth, HDR;Zgodność z aplikacją:Insta360;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 12.0, Andro...
- Brand: Insta360
- Ean: 6970357857401
- Gtin: 6970357857401
- Producer: Insta360
Insta360 GO 3S (128GB) biała
1 279,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kamera sportowa, która zmienia zasady gry INSTA360 Go 3S 128GB biały to kamera sportowa, która rewolucjonizuje sposób, w jaki rejestrujemy nasze przygody. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i zaawa...
Przejdź do sklepu >
Kamera sportowa Insta360 GO 3S (128GB) Biała
1 249,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kamera Insta360 GO 3S Uchwyć każdy magiczny moment i ciesz się fantastyczną jakością obrazu. Ulepszona kamera Insta360 GO 3S pozwoli Ci tworzyć nasycone szcz...
- Gtin: 6970357857401
- Old_price: 1799.00
- Sale_price: 1819.69
Kamera sportowa 4K Uhd Insta360 Go 3S Zestaw standardowy 128GB Biały
1 240,63 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
🌟🌟🌟🌟🌟🌟 Kamera sportowa Wodoodporny Insta360 GO 3S (128GB) 4K UHD Biały ------ ✅ NOWY i Oryginalny produkt marki Insta360! ------ 🏠📦🚀✅ Szybka dostawa w magazynie Allegro! ------ ✅ Odpowiedź w ciągu 2...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator | 1270 mAh |
|---|---|
| Barwa obudowy | biały |
| Cyfrowy zoom | 0 x |
| Dodatkowe dane | Bluetooth, HDR |
| GPS | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 12.0, Android od wersji 7.0 |
| Kompatybilność relacje | Insta360 GO 3S |
| Kompresja obrazu | H.264 |
| Maksymalny kąt widzenia | 0 |
| NFC | nie |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Ogniskowa | 0 mm |
| Optyczny zoom | 0 x |
| Pojemność | 128 GB |
| Prędkość nagrywania | 50 kl/s, 30 kl/s |
| Rodzaj nośnika | pamięć flash |
| Rozdzielczość kręconego filmu | 2,7K (2592 x 1458) 30 fps, 2,7K (2592 x 1458) 50 fps, 4K (3840 x 1920) 30 fps |
| Rozdzielczość nagrywanego filmu | 2,7K (30 kl/s), 2,7K (50 kl/s), 4K (30 kl/s) |
| Rozdzielczość | 0 |
| Waga | 0 g |
| Wi-Fi | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zgodność z aplikacją | Insta360 |
| Złącze USB typ C | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1279,00 zł
Aktualna cena od 1249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.08.2025 | 2099,82 zł | Empik.com | 100 zł |
| 03.09.2025 | 1999,00 zł | Empik.com | -100 zł |
| 03.10.2025 | 1548,35 zł | Media Expert | -450 zł |
| 03.11.2025 | 1799,00 zł | Empik.com | 250 zł |
| 03.12.2025 | 1299,00 zł | Sklep komputronik.pl | -500 zł |
| 03.01.2026 | 1799,00 zł | Empik.com | 500 zł |
| 03.02.2026 | 1799,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1499,00 zł | Empik.com | -300 zł |
| 03.04.2026 | 1279,00 zł | RTV EURO AGD | -220 zł |
| 03.05.2026 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 220 zł |
| 19.05.2026 | 1249,00 zł | Empik.com | -250 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1279,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1249,00 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Insta360
Kategoria: Sportowe Ceny od 1240.63 zł do 1799 zł
EAN: 6970357857401
SKU: 06970357857401
Polecana ofertaOle Ole!
1 279,00 zł
Przejdź do sklepu >




