Kfa Armatura Arura Duero Pure Basic Pull-Out 6623-113-22 Inox Stal szlachetna Bateria kuchenna
Polecana ofertaMedia Expert
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria kuchenna KFA Armatura Arura Duero Pure Basic wykonana ze stali szlachetnej, posiada obrotową i wyciąganą wylewkę dwustrumieniową z przełącznikiem. Wypos... rozwiń
KFA ARMATURA Bateria Duero Pure Basic 6623-113-22 z filtrem Inox
1 499,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Jednouchwytowa, stojąca bateria zlewozmywakowa KFA ARMATURA Duero Pure 6623-113-22 Inox z funkcją filtrowania wody. W zestawie wkład filtrujący montowany pod zlewem.
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | inox |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 10 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria z podłączeniem do filtra, ceramiczna głowica, funkcja filtrowania wody, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka dwustrumieniowa z przełącznikiem |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 50 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | KFA Armatura Arura Duero Pure Basic |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | KFA Armatura Duero Pure Basic |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, filtr do wody, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 283 mm |
| Wysokość wylewki | 250 mm |
| Zasięg wylewki | 212 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1419,00 zł
Aktualna cena od 1499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1459,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 03.07.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1499,00 zł | Media Expert | 80 zł |
| 03.02.2026 | 1419,00 zł | Ole Ole! | -80 zł |
| 03.03.2026 | 1419,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 01.04.2026 | 1499,00 zł | Media Expert | 80 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1419,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1499,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 80 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kfa Armatura
Kategoria: KFA Cena: 1499 zł
EAN: 5907571666237
SKU: 6623-113-22
Polecana ofertaMedia Expert
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
