KFA Arura Duero Pure Basic bateria kuchenna zlewozmywakowa stal szlachetna złoty pull-out 6623 113 31
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Bateria kuchenna KFA Armatura Arura Duero Pure Basic to elegancka, złota bateria wykonana ze stali szlachetnej. Wyposażona w ceramiczną głowicę, obrotową i wyci... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | złoty |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 10 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria z podłączeniem do filtra, ceramiczna głowica, funkcja filtrowania wody, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka dwustrumieniowa z przełącznikiem |
| Kolor | żółty/złoty |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 50 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | KFA Armatura Arura Duero Pure Basic |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | KFA Armatura Duero Pure Basic |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, filtr do wody, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 283 mm |
| Wysokość wylewki | 250 mm |
| Zasięg wylewki | 212 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1629,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1719,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1639,00 zł | Ole Ole! | -80 zł |
| 03.07.2025 | 1639,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1639,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1629,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.10.2025 | 1629,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1629,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1629,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1919,00 zł | Ole Ole! | 290 zł |
| 03.02.2026 | 1629,00 zł | Ole Ole! | -290 zł |
| 03.03.2026 | 1639,00 zł | Ole Ole! | 10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1629,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię