KFA Arura Duero Pure Basic bateria kuchenna czarna stal szlachetna 6623 115 81
Polecana ofertaMedia Expert
1 699,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria kuchenna KFA Armatura Arura Duero Pure Basic Pull Out 6623 115 81 w kolorze czarnym wykonana jest ze stali szlachetnej. Wyposażona w wyciąganą, obrotową... rozwiń
Kfa Armatura Bateria kuchenna KFA z filtrem LILAC S DUERO PURE 6623-115-81 Czarna 30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
1 699,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria KFA ARMATURA Duero Basic Pure Pull Out 6623-115-81 z filtrem Czarna. Czego chcieć więcej? Do naszej oferty dołącza nowa linia baterii filtrujących wodę Duero Pure, wyposażona w wysokiej jakośc...
- Ean: 5907571666305
- Producer: KFA ARMATURA
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 10 lat |
| Informacje dodatkowe | bateria z podłączeniem do filtra, ceramiczna głowica, funkcja filtrowania wody, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka dwustrumieniowa z przełącznikiem |
| Kolor | czarny |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 50 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | KFA Armatura Arura Duero Pure Basic |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | KFA Armatura Duero Pure Basic |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, filtr do wody, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 283 mm |
| Wysokość wylewki | 250 mm |
| Zasięg wylewki | 212 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1499,00 zł
Aktualna cena od 1699,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.07.2025 | 1619,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.08.2025 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1499,00 zł | Media Expert | -120 zł |
| 03.02.2026 | 1499,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 120 zł |
| 03.04.2026 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1619,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 29.05.2026 | 1699,99 zł | Media Expert | 80 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1499,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1699,99 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 201 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kfa Armatura
Kategoria: KFA Cena: 1699.99 zł
EAN: 5907571666305
SKU: OI_406189864
Polecana ofertaMedia Expert
1 699,99 zł
Przejdź do sklepu >
