LG UltraGear 32G810SA-W 31,5 cali 4K IPS 144Hz 1ms webOS AI Smart gaming monitor LED
Polecana ofertavisunext.pl
2 639,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, LG UltraGear 32G810SA to 31,5-calowy monitor gamingowy 4K z wyświetlaczem IPS, oferujący częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji 1 ms. Dzięki technologi... rozwiń
LG UltraGear 32G810SA-W 32" 144 Hz UHD 4K AI Smart Gaming Monitor
2 639,00 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
LG UltraGear 32G810SA-W monitor do gier spotyka się z telewizorem Smart TV LG UltraGear 32G810SA-W łączy w sobie wysokiej klasy funkcje gamingowe z inteligentną rozrywką w jednym wydajnym 32-calowym m...
- Ean: 8806096349304
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: 32G810SA-W.AEU
- Producer: LG
LG Ultragear 32G810SA-W 32" Gaming PC Display - Panel IPS o rozdzielczości UHD (3840x2160), 1ms 144Hz, DisplayHDR 400, DCI-P3 95% (CIE1976), FreeSync Premium, G-Sync kompatybilny
2 031,45 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor LG UltraGear 32G810SA-W - 32'' IPS 4K UHD 1 ms (GtG) 144Hz AI Smart
2 349,64 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor LG UltraGear 32G810SA-W - 32'' IPS 4K UHD 1 ms (GtG) 144Hz AI Smart LG Producent: LG Rodzaj: monitor typ: dla graczy Typ ekranu: płaski Format obrazu:...
- Gtin: 8806096349304
- Old_price: 2114.67
- Sale_price: 2114.67
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 144 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, HDR10, technologia Crosshair, technologia Dynamic Action Sync, technologia AMD FreeSync Premium, technologia Black Stabilizer, system operacyjny webOS, technologia VRR, licznik FPS, technologia NVIDIA G-Sync compatible, technologia AI Picture |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 249 mm |
| Głośniki | 2 x 7 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG G810SA |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 43 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 80 cm |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 715 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 10,5 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 624 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 Typ C (z Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, LAN x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii HDR | 51 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 33 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1928,00 zł
Aktualna cena od 2031,45 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2999,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 2999,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2682,92 zł | Amazon.pl | -316 zł |
| 03.09.2025 | 2493,07 zł | Amazon.pl | -189 zł |
| 03.10.2025 | 2241,72 zł | Amazon.pl | -251 zł |
| 03.11.2025 | 2129,04 zł | Amazon.pl | -112 zł |
| 03.12.2025 | 1928,00 zł | Amazon.pl | -201 zł |
| 03.01.2026 | 2170,11 zł | Amazon.pl | 242 zł |
| 03.02.2026 | 2235,05 zł | Amazon.pl | 64 zł |
| 03.03.2026 | 2199,00 zł | Amazon.pl | -36 zł |
| 03.04.2026 | 2760,59 zł | visunext.pl | 561 zł |
| 03.05.2026 | 2037,96 zł | Amazon.pl | -722 zł |
| 11.05.2026 | 2031,45 zł | Amazon.pl | -6 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1928,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2031,45 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 103 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 2031.45 zł do 2639 zł
EAN: 8806096349304
SKU: 32G810SA-W.AEU
Polecana ofertavisunext.pl
2 639,00 zł
Przejdź do sklepu >


