MSI MAG 275CQRXF 27 cali 2K zakrzywiony monitor gamingowy LED 240Hz 0,5ms VA
Polecana ofertaSklep iep24.eu
1 454,25 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, MSI MAG 275CQRXF to 27-calowy, zakrzywiony monitor gamingowy z panelem Rapid VA, oferujący niesamowitą jakość obrazu dzięki rozdzielczości WQHD. Z częstotliwośc... rozwiń
Monitor 27 cali MAG 275CQRXF LED/QHD/Curved/240Hz/czarny
1 454,25 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Zobacz każdą chwilę w jej najczystszej postaci Wyświetlacz Rapid VA zapewnia graczom ultraszybki czas reakcji 1 ms GTG, co znacznie zmniejsza rozmycie obrazu na monitorze. Krystalicznie czysty obraz z...
Przejdź do sklepu >
Msi Mpg 275CQRXF monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Wide...
1 524,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
MSI MPG 275CQRXF monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Wide Quad HD Czarny MSI MPG 275CQRXF. Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 2560 x 1440 px, Typ HD: Wide Quad HD, C...
- Częstotliwość odświeżania: 240
- Głębokość produktu z podstawą: 23.6
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: MPG 275CQRXF
- Kontrast dynamiczny (x:1): 100000000
- Kontrast statyczny (x:1): 4000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: MSI
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 27
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Standard vesa: 75 x 75
- Szerokość produktu: 60.7
- Typ matrycy: VA
- Waga produktu: 0.15
- Waga z podstawą: 5.8
- Wysokość produktu z podstawą: 42.8
- Wysokość produktu: 37.2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gra, wąska ramka, technologia True Color, zakrzywienie 1500R, technologia AMD FreeSync Premium, przełącznik KVM, tryb konsoli, technologia AI Vision |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 214 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MPG 5CQRXF |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | Rapid VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 612 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 75x75 mm |
| Waga | 5,8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 429 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort) x 1, USB 2.0 x 3, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 45 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1099,00 zł
Aktualna cena od 1454,25 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1389,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.05.2025 | 1439,00 zł | Sklep komputronik.pl | 50 zł |
| 03.06.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -240 zł |
| 03.07.2025 | 1229,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.08.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | -130 zł |
| 03.09.2025 | 1269,00 zł | Ole Ole! | 170 zł |
| 03.10.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -70 zł |
| 03.11.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 05.04.2026 | 1454,25 zł | Sklep iep24.eu | 105 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1099,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1454,25 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 355 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 1454.25 zł do 1524.99 zł
EAN: 4711377191982
SKU: OI_404390142
Polecana ofertaSklep iep24.eu
1 454,25 zł
Przejdź do sklepu >

