MSI PRO MP245G 24 cali IPS Full HD 100Hz 1ms LED HDMI DP VGA czarny
Polecana ofertaSklep iep24.eu
328,19 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, MSI PRO MP245G to 24-calowy monitor Full HD z matrycą IPS, oferujący doskonałą jakość obrazu dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Wy... rozwiń
Monitor 23.8 cala PRO MP245G LED/FHD/Flat/100Hz/czarny
328,19 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ten monitor o przekątnej 23,8 cala oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) i korzysta z panelu IPS, zapewniając szerokie kąty widzenia 178 oraz żywe kolory. Obsługuje odświeżanie na poziomie 100 ...
- Czas reakcji [ms]: 1 [MPRT], 4 [GTG]
- Częstotliwość: 100 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 16:9
- Głośniki: Tak
- Hdr: Nie
- Jasność: 300 cd/m
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1300:1
- Kąt widzenia (pion): 178 stopni / 178 stopni
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
- Matryca: IPS
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: MSI
- Przekątna: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920x1080
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.2745 x 0.2745 mm
- Złącza: AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 1.4b - 1 szt., VGA - 1 szt., Wejście audio - 1 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Monitor MSI PRO MP245G
332,22 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor MSI PRO MP245G MSI Producent: MSI Rodzaj produktu: monitor typ: do biura i domu Typ ekranu: płaski Format obrazu: 16:9 przekątna: 23.8 cali rozdzielc...
- Gtin: 4711377211079
- Old_price: 339.41
- Sale_price: 339.41
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | głośniki, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 198 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI PRO MP245G |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 540 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,15 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,28 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 414 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 18 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 298,24 zł
Aktualna cena od 328,19 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 369,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 369,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 298,24 zł | Sklep iep24.eu | -70 zł |
| 03.09.2025 | 298,24 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.12.2025 | 299,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 329,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.04.2026 | 328,19 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.05.2026 | 328,19 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 14.05.2026 | 328,19 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 298,24 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 328,19 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 328.19 zł do 332.22 zł
EAN: 4711377211079
SKU: OI_404390144
Polecana ofertaSklep iep24.eu
328,19 zł
Przejdź do sklepu >

