MSI Pro MP251 E2 24,5 cali Full HD IPS 120Hz 1ms MPRT monitor LED czarny
Polecana ofertaEmpik.com
523,15 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Monitor MSI Pro MP251 E2 24.5" Full HD IPS to doskonały wybór do pracy i rozrywki. Wyposażony w technologię HDR i Adaptive-Sync, zapewnia płynność obrazu przy c... rozwiń
MSI Monitor PRO MP251 E2 24.5 cala LED/FHD/Flat/120Hz/Black
523,15 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
MSI Monitor PRO MP251 E2 24.5 cala LED/FHD/Flat/120Hz/Black Najlepszy monitor do domowego biura z eleganckim wzornictwem Monitor PerfectEdge 120Hz Home Offic...
- Gtin: 4711377238502
- Old_price: 474.90
- Sale_price: 526.09
2X Monitor Msi Pro MP251 E2 24,5'' Full Hd Ips 120Hz 1ms Mprt Głośniki
1 544,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor MSI PRO MP251 E2 24.5" LED Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia lepsze wrażenia, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy relaksujesz się przy ulubionych filmach, programach telewiz...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarna |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia Adaptive-Sync |
| Dodatkowe opcje | HDR, głośniki, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 188 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 62 cm |
| Przekątna ekranu | 62,2 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 557 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 2,7 kg |
| Wejście liniowe audio | tak |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,28 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa, zasilacz |
| Wysokość z podstawą | 414 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 24 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 18 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 349,00 zł
Aktualna cena od 523,15 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 529,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 529,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 368,08 zł | Sklep iep24.eu | -160 zł |
| 03.09.2025 | 368,08 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.12.2025 | 462,89 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 94 zł |
| 03.01.2026 | 349,00 zł | RTV EURO AGD | -113 zł |
| 03.03.2026 | 369,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 31.03.2026 | 523,15 zł | Empik.com | 154 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 349,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 523,15 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 174 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 523.15 zł do 1544.99 zł
EAN: 4711377238502
SKU: OI_403579597
Polecana ofertaEmpik.com
523,15 zł
Przejdź do sklepu >

