Narwal Freo Z, robot sprzątający, funkcja mopowania, stacja oczyszczająca, tworzenie mapy pomieszczenia, 71dB, szary
Polecana ofertaMedia Expert
1 948,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Narwal Freo Z Ultra to zaawansowany robot sprzątający z funkcją mopowania i stacją samooczyszczającą. Dzięki inteligentnej nawigacji SLAM i technologii DirtSens... rozwiń
NARWAL Robot sprzątający Freo Z Ultra Szary
1 948,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający NARWAL Freo Z Ultra Szary to idealny wybór dla Ciebie. Narwal Freo Z Ultra to nowoczesny odkurzacz z funkcją mopowania. Nie potrzebuje Twojej pomocy jest praktycznie bezobsługowy i p...
- Code: YJCC017
- Ean: 6972075733609
- Producer: NARWAL
Narwal Freo Z Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia 71dB Szary AI Robot sprzątający
1 948,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Stacja opróżniająca:tak;Automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min;Czas pracy:200 min;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje ...
- Brand: Narwal
- Color: szary
- Ean: 6972075733609
- Gtin: 6972075733609
- Producer: Narwal
Narwal Freo Z Ultra Robot Odkurzający I Mop Ze Stacją Bazową, Moc 12 000 Pa, Samoopróżniające, Podwójna Kamera, Bez Plątania
4 099,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Najważniejsze informacje Siła ssania 12 000 Pa dla głębszego czyszczenia Nie poświęcaj czystości dla wygody. Freo Z Ultra to robot odkurzający o tak dużej mo...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 6972075733609
- Old_price: 4099.00
- Sale_price: 4099.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | tak |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 0 min |
| Czas pracy | 200 min |
| Czujniki | antykolizyjny, odległości, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje dodatkowe | blokada przed dziećmi, funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni |
| Liczba programów czyszczenia | 0 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Ograniczenia | 0 |
| Pojemność zbiornika | 2,5 l |
| Poziom hałasu | 71 dB |
| Pozostałe | 2 nakładki mopa, filtr, kabel zasilający, płyn do mycia podłóg, pojemnik na kurz, stacja samooczyszczająca, worek |
| Programator pracy | tak |
| Programy czyszczenia | automatyczny |
| Rodzaj | robot sprzątający |
| Seria | Narwal Freo Z Ultra |
| Sterowanie | za pomocą smartfona, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri |
| Szczotki | 2 szczotki boczne, szczotka główna |
| Średnica robota | 35 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wymiary stacji dokującej | 43 x 46,2 x 38,8 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 10,9 cm |
| Wyświetlacz | LCD |
| Zastosowane technologie | inteligentna nawigacja SLAM , technologia DirtSense, Wi-Fi |
| Zgodność z aplikacją | Narwal Freo |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1951,00 zł
Aktualna cena od 1948,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3199,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 3799,00 zł | RTV EURO AGD | 600 zł |
| 03.08.2025 | 2999,00 zł | RTV EURO AGD | -800 zł |
| 03.09.2025 | 2958,00 zł | Ole Ole! | -41 zł |
| 03.10.2025 | 3286,99 zł | Ole Ole! | 328 zł |
| 03.11.2025 | 2299,00 zł | Media Expert | -987 zł |
| 03.12.2025 | 2099,00 zł | Media Markt | -200 zł |
| 03.01.2026 | 2189,00 zł | Media Expert | 90 zł |
| 03.02.2026 | 1999,99 zł | Media Expert | -189 zł |
| 03.03.2026 | 1999,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1951,00 zł | Media Expert | -48 zł |
| 28.04.2026 | 1948,00 zł | Media Expert | -3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1951,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1948,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 3 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Narwal
Kategoria: Odkurzacze Ceny od 1948 zł do 4099 zł
EAN: 6972075733609
SKU: YJCC017
Polecana ofertaMedia Expert
1 948,00 zł
Przejdź do sklepu >


