Nivona CafeRomatica 792 ekspres ciśnieniowy automatyczny, 3 lata gwarancji
Polecana ofertaOle Ole!
2 449,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 792 to urządzenie automatyczne, oferujące szeroki wybór napojów: Americano, Cappuccino, Espresso, Latte Macchiato i więc... rozwiń
Nivona CafeRomatica 792 Szerokość 24cm Ekspres ciśnieniowy
2 449,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dostępne napoje:Americano, Cappuccino, czarna, Espresso, gorąca woda, kawa z mlekiem, Latte Macchiato, spienione mleko;Cichy młynek:tak;Ciśnienie:15 barów;Części nadające się do mycia w zmywarce:brak;...
- Brand: Nivona
- Color: czarny
- Ean: 4260083467923
- Gtin: 4260083467923
- Producer: Nivona
Nivona CafeRomatica 792 Szerokość 24cm Ekspres ciśnieniowy
2 699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Nivona
- Color: czarny
- Ean: 4260083467923
- Gtin: 4260083467923
- Producer: Nivona
Ekspres do kawy Nivona 792
2 429,00 zł
Sprzedawca: Sklep konesso.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Nivona CafeRomatica 792
- Ciśnienie: 15 bar
- Funkcje dodatkowe: Cappuccino za jednym dotknięciem (one touch)
- Kolor: Czarny
- Moc: 1455 W
- Pojemność zbiornika na wodę: 2,2 l
- Pojemność zbiornka na kawę: 250 g
- Producer: Nivona
- Regulacja ilości kawy: Tak
- Regulacja mocy kawy: Tak
- Regulacja wysokoś ci dystrybutora kawy: Tak
- Rodzaj kawy: Mielona, ziarnista
- Rodzaj: Automatyczny
- Sterowanie smartfonem: Tak
- System: Americano, Cappuccino, czarna kawa, Espresso, gorąca woda, kawa z mlekiem, Latte Macchiato, spienione mleko
- Typ młynka: Stalowy, stożkowy
- Wyś wietlacz: Tak
Automatyczny ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 792 1455 W czarny
2 289,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 792 Nr kat. 1308184 Przygotuj taką, jaką lubisz Wolisz kawę mocną czy słabą? Niezależnie od tego jaką kawę preferujesz, ekspres pozwoli Ci wybrać jej odpowiedni...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 15 barów |
|---|---|
| Czyszczenie ekspresu | automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, wyjmowany blok zaparzający |
| Długość przewodu zasilającego | 0 m |
| Dominujący odcień | czarny |
| Dostępne napoje | Americano, Cappuccino, czarna kawa, Espresso, gorąca woda, kawa z mlekiem, Latte Macchiato, spienione mleko |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Ekspresy akcesoria | Nivona (wszystkie) |
| Filtr w wyposażeniu | nie |
| Funkcja Moja kawa | tak |
| Funkcje dodatkowe | latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch) |
| Funkcje dodatkowe | sterowanie smartfonem, tworzenie profili użytkowników |
| Głębokość | 460 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Higiena i czyszczenie ekspresu | automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja statystyki, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody, wyjmowana tacka ociekowa, wyjmowany blok zaparzający |
| Inne | automatyczne wyłączenie, ostrzeżenie o niskim poziomie kawy w zbiorniku, ostrzeżenie o niskim poziomie wody w zbiorniku, parzenie wstępne, wyświetlacz w różnych językach |
| Kolor | czarny |
| Liczba napojów | 0 |
| Liczba profili użytkowników | 5 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 14 cm |
| Menu w języku polskim | tak |
| Młynek | stalowy stożkowy |
| Moc | 1455 W |
| Możliwość przygotowania zimnych napojów | nie |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | tak |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pasujący filtr | Claris |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,2 l |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Regulacja mocy kawy | tak |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | tak |
| Regulacja temperatury kawy | tak |
| Regulacja wysokości dyszy | tak |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | nie |
| Rodzaj kawy | ziarnista, mielona |
| Seria - wariantowanie | Nivona CafeRomatica 79x |
| Sterowanie smartfonem | tak |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System spieniający mleko | zintegrowany |
| Szerokość | 240 mm |
| Typ ekspresu | automatyczny |
| Wskaźnik poziomu wody | tak |
| Wyciszony młynek | tak |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | nie |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | nie |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rurka do spieniania mleka, kabel zasilający, lanca do mleka |
| Wysokość | 340 mm |
| Wyświetlacz | kolorowy wyświetlacz TFT |
| Zastosowane technologie | spienianie mleka Nivona Spumatore, system parzenia kawy Nivona Aromatica |
| Zgodność z aplikacją | Nivona App |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 2179,00 zł
Aktualna cena od 2429,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2329,00 zł | Sklep konesso.pl | - |
| 03.07.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | -30 zł |
| 03.08.2025 | 2289,00 zł | Sklep konesso.pl | -10 zł |
| 03.09.2025 | 2269,00 zł | Sklep konesso.pl | -20 zł |
| 03.10.2025 | 2269,00 zł | Sklep konesso.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2299,00 zł | Sklep konesso.pl | 30 zł |
| 03.12.2025 | 2179,00 zł | Sklep konesso.pl | -120 zł |
| 03.01.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.02.2026 | 2189,00 zł | Sklep konesso.pl | -10 zł |
| 03.03.2026 | 2279,00 zł | Sklep konesso.pl | 90 zł |
| 03.04.2026 | 2249,00 zł | Sklep konesso.pl | -30 zł |
| 03.05.2026 | 2449,00 zł | Sklep konesso.pl | 200 zł |
| 15.05.2026 | 2429,00 zł | Sklep konesso.pl | -20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2179,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2429,00 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 250 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nivona
Kategoria: Nivona Ceny od 2289 zł do 2699 zł
EAN: 4260083467923
SKU: 04260083467923
Polecana ofertaOle Ole!
2 449,00 zł
Przejdź do sklepu >



