Nordlux Frida kinkiet ścienny biały regulowany, model 49801001
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
107,48 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nordlux Frida kinkiet biały regulowany 49801001 to wszechstronna lampa ścienna o prostym, geometrycznym wzornictwie. Wykonana z trwałych materiałów, posiada gni... rozwiń
Kinkiet nowoczesny FRIDA NO49801001 Nordlux
107,48 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: NO49801001
- Ean: 5701581477087
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość [cm] | 11,5 |
| Ilość kloszy | 1 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Ilość żarówek w lampie | 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kod produktu | 49801001 |
| Kolor | Biały |
| Kształt oprawy | Tuba |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W] | 35w |
| Materiał | Metal |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Napięcie wejściowe | 230v |
| Regulacja kąta światła | Tak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Rodzaj żarówki gwint | Gu10 |
| Stopień szczelności (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | Do 7 cm |
| Szerokość [cm] | 5,7 |
| Ściemniacz w zestawie | Brak |
| Tagi | Kinkiet |
| Waga gabarytowa w gramach | 21.67 |
| Waga [kg] | 0,92 |
| Wysokość | 10 cm - 15 cm |
| Wysokość [cm] | 11,5 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 13 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 92,15 zł
Aktualna cena od 107,48 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 94,75 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.07.2025 | 94,75 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 92,15 zł | MLAMP.pl | -2 zł |
| 03.09.2025 | 111,61 zł | MLAMP.pl | 19 zł |
| 03.10.2025 | 111,61 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 98,30 zł | PolskieLampy.pl | -13 zł |
| 03.12.2025 | 95,00 zł | mistrzlamp.pl | -3 zł |
| 03.01.2026 | 93,00 zł | PolskieLampy.pl | -2 zł |
| 03.02.2026 | 93,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 92,86 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 100,31 zł | PolskieLampy.pl | 7 zł |
| 03.05.2026 | 100,31 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 21.05.2026 | 107,48 zł | PolskieLampy.pl | 7 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 92,15 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 107,48 zł na dzień 21.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 15 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nordlux
Cena: 107.48 zł
EAN: 5701581477087
SKU: NO49801001
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
107,48 zł
Przejdź do sklepu >
