Nowodvorski lampa wisząca ogrodowa PICNIC LED bezprzewodowa IP54 biały 8178
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nowodvorski bezprzewodowa lampa ogrodowa Picnic LED 8178 to stylowe oświetlenie w skandynawskim designie. Wykonana z lakierowanego aluminium i tworzywa sztuczne... rozwiń
Bezprzewodowa lampa ogrodowa PICNIC LED 8178 - Nowodvorski
699,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 8178/NW
- Ean: 5903139817899
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała ciepła |
|---|---|
| Jasność | 100 lm - 200 lm |
| Jasność (Lm) | 155 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 46 |
| Kolor | Biały |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 2 |
| Materiał | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne pc |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rodzaj lampy zewnętrznej | Stojąca |
| Rodzaj montażu | Produkt wolnostojący |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip54 |
| Styl | Skandynawski |
| Szerokość | 10 cm - 20 cm |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000k |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Wysokość | 40 cm - 60 cm |
| Wysokość (cm) | 47 |
| Żywotność LED | 30000h - 50000h |
| Żywotność LED (h) | 30000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 543,82 zł
Aktualna cena od 699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 545,22 zł | PolskieLampy.pl | -153 zł |
| 03.06.2025 | 543,82 zł | PolskieLampy.pl | -1 zł |
| 03.07.2025 | 699,00 zł | Nowodvorski Lampy | 155 zł |
| 03.08.2025 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 699,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 594,15 zł | PolskieLampy.pl | -104 zł |
| 03.01.2026 | 699,00 zł | Phenomena Light | 104 zł |
| 03.02.2026 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 01.04.2026 | 699,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 543,82 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 699,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 155 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 699 zł
EAN: 5903139817899
SKU: 8178/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
