Nowodvorski lampa liniowa LED CL OFFICE PRO LED 150cm 40W ciepła biel 3000K 10215
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Nowodvorski lampa liniowa LED CL Office Pro 150 3000K to nowoczesne oświetlenie biurowe o ciepłej białej barwie. Zintegrowane źródło LED zapewnia jasność 4820 l... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała ciepła |
|---|---|
| Długość | 150 cm - 200 cm |
| Długość (cm) | 151 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Jasność | Ponad 3000 lm |
| Jasność (Lm) | 4820 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 86 |
| Kolor | Biały |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 40 |
| Materiał | Aluminium chromowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne pmma |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa led |
| Rodzaj montażu | Montaż bezpośredni lub na linkach |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | Do 10 cm |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000k |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Żywotność LED | Ponad 50000h |
| Żywotność LED (h) | 50000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 777,22 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 999,00 zł | Abanet | - |
| 03.05.2025 | 779,22 zł | PolskieLampy.pl | -219 zł |
| 03.06.2025 | 777,22 zł | PolskieLampy.pl | -2 zł |
| 03.07.2025 | 999,00 zł | Abanet | 221 zł |
| 03.08.2025 | 999,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 999,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 849,15 zł | PolskieLampy.pl | -149 zł |
| 03.01.2026 | 999,00 zł | Phenomena Light | 149 zł |
| 03.02.2026 | 999,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 777,22 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię