Nowodvorski plafon sufitowy loft Twig IV czarny szerokość 79cm 9140
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
469,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nowodvorski lampa sufitowa loft Twig 9140 to nowoczesne oświetlenie do salonu, wykonane z lakierowanej stali w kolorze czarnym. Posiada cztery punkty świetlne n... rozwiń
Lampa sufitowa loft TWIG 9140 - Nowodvorski
469,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 9140/NW
- Ean: 5903139914093
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 80 cm - 100 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 86 |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 25 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Parametr promocyjny | E27-4 |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj montażu | Mostek |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 40 cm - 60 cm |
| Szerokość (cm) | 55 |
| Wysokość | 40 cm - 60 cm |
| Wysokość (cm) | 42 |
| Żarówka | E27-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 327,18 zł
Aktualna cena od 469,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 399,00 zł | Phenomena Light | - |
| 03.06.2025 | 364,88 zł | PolskieLampy.pl | -34 zł |
| 03.07.2025 | 399,00 zł | Phenomena Light | 34 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | Abanet | 0 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | Abanet | 0 zł |
| 03.10.2025 | 399,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.11.2025 | 399,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 327,18 zł | Abanet | -71 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | Phenomena Light | 71 zł |
| 03.02.2026 | 399,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.03.2026 | 399,90 zł | lampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 469,00 zł | PolskieLampy.pl | 69 zł |
| 01.05.2026 | 469,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 327,18 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 469,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 142 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 469 zł
EAN: 5903139914093
SKU: 9140/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
469,00 zł
Przejdź do sklepu >
