Nowodvorski reflektorek sufitowy Mono II, 2-punktowy, szerokość 20 cm, GU10, biały, model 7810
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Nowodvorski reflektorek sufitowy Mono 7810 to nowoczesne oświetlenie wykonane z lakierowanej stali i tworzywa sztucznego. Posiada dwa punkty światła z gwintem G... rozwiń
Reflektorek sufitowy MONO 7810 - Nowodvorski
199,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 7810/NW
- Ean: 5903139781091
Nowodvorski Lampa 7810 Mono Listwa Spot Biały Sufitowa 7810
168,83 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Nowodvorski lampa sufitowa punktowa spot MONO II biały 7810 Materiał: Stal lakierowana, ABS Kolor: Biały Wysokość: 13 cm Szerokość: 17 - 31 cm Źródło światła: 2 x GU10 max 10W only LED Ilość źródeł ś...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Długość/wysokość: 17
- Ean (gtin): 5903139781091
- Głębokość produktu: 17
- Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja: A++
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Kod producenta: 7810
- Kolekcja: NOWODVORSKI LIGHTING
- Kolor: biały
- Kształt: prostokątny
- Liczba punktów światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 10
- Marka: Nowodvorski
- Materiał dominujący: metal
- Rodzaj gwintu: GU10
- Szerokość produktu: 5.5
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.74
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Zużycie energii: 1
- Źródło światła: bez źródła światła
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 30 cm - 40 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 31 |
| Dodatkowy kolor | Brak |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Kolor | Biały |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 10 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne abs |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
| Rodzaj montażu | Mostek |
| Rodzaj źródła światła | Gu10 r50 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 20 cm - 30 cm |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Szerokość reflektora (cm) | 5,5 |
| Wysokość | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość (cm) | 13 |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 10.5 |
| Żarówka | Gu10-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 154,82 zł
Aktualna cena od 199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 155,22 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.06.2025 | 154,82 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 199,00 zł | Phenomena Light | 44 zł |
| 03.08.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 199,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 169,15 zł | PolskieLampy.pl | -29 zł |
| 03.01.2026 | 199,00 zł | Phenomena Light | 29 zł |
| 03.02.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 01.05.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 154,82 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 199,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 44 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nowodvorski
Kategoria: Nowodvorski Ceny od 168.83 zł do 199 zł
EAN: 5903139781091
SKU: 7810/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
199,00 zł
Przejdź do sklepu >

