Oneodio OpenRock S słuchawki bezprzewodowe przewodnictwo kostne Bluetooth 5.3 czarne
Porównaj ceny
Oferty: 0
, OneOdio OpenRock S to bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym, idealne na siłownię, do biegania i na rower. Oferują łączność Bluetooth 5.3, wodoodporno... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | nie |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 19 h |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 41 h |
| Dynamika (SPL) | 0 dB |
| Elementy budowy/konstrukcji | zaczep na ucho |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 0 |
| Informacje dodatkowe | otwarta konstrukcja |
| Kodek Bluetooth | SBC |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Black |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Infinix, uleFone, ASUS |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | OpenRock S |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX5 |
| Odporność | na wodę |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Port ładowania | USB-C |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | na siłownię, do biegania, na rower |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | przewodnictwo kostne |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 16,2 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | przewodnictwo kostne |
| Waga | 0 g |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wodoodporność | tak |
| Wyposażenie | etui ładujące, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 192,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 224,25 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 4 zł |
| 03.08.2025 | 224,25 zł | Ole Ole! | -4 zł |
| 03.09.2025 | 224,25 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | -5 zł |
| 03.11.2025 | 199,31 zł | Empik.com | -19 zł |
| 03.12.2025 | 197,99 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.01.2026 | 192,99 zł | RTV EURO AGD | -5 zł |
| 03.02.2026 | 199,51 zł | Empik.com | 6 zł |
| 03.04.2026 | 199,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 197,30 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 192,99 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię