Peterson Portfel skórzany PTN 42122-SBR czerwony
Polecana ofertaSkorzana.com
115,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Peterson portfel skórzany PTN 42122 SBR w kolorze czerwonym to elegancki dodatek dla kobiet ceniących styl i funkcjonalność. Wykonany z naturalnej skóry, posiad... rozwiń
Portfel skórzany Peterson PTN 42122-SBR czerwony
115,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: PTN 42122-SBR
- Gabaryt inpost: A
- Ilość przegródek na karty: 15+
- Kieszeń na monety#2: zamykana na suwak
- Kieszeń na monety: zamykana na bigiel
- Kolor główny: czerwony
- Kolor okuć: złoty
- Marka: Peterson
- Materiał#2: skóra naturalna lakierowana
- Materiał#3: skóra naturalna
- Materiał: skóra naturalna
- Ochrona rfid: tak
- Orientacja: pozioma
- Pudełko: tak
- Płeć#2: kobieta
- Płeć: damska
- Styl: miejski/casual
- Typ: portfel
- Wielkość: duża
- Wzór: geometryczny
- Zamknięcie: zatrzask
Duży portfel damski na karty z lakierowanej skóry naturalnej Peterson czerwony
129,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Duży portfel damski na karty z lakierowanej skóry naturalnej Peterson czerwony Portfel damski lakierowany skóra naturalna PETERSON -------------------------...
- Gtin: 5903051207396
- Old_price: 129.99
- Sale_price: 109.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 3,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 15+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 10 cm |
| Wzór | Geometryczny |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 102,59 zł
Aktualna cena od 115,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 114,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.12.2025 | 102,59 zł | torebki-skorzane.pl | -11 zł |
| 03.01.2026 | 129,99 zł | Empik.com | 27 zł |
| 03.03.2026 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | -20 zł |
| 03.04.2026 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 115,99 zł | Skorzana.com | 6 zł |
| 20.05.2026 | 115,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 102,59 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 115,99 zł na dzień 20.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 13 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 115.99 zł do 129.99 zł
EAN: 5903051207396
SKU: PTN 42122-SBR
Polecana ofertaSkorzana.com
115,99 zł
Przejdź do sklepu >

