Peterson Portfel skórzany PTN 72035-PLT czerwony
Polecana ofertaGalante.pl
129,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń na suwak; Dowód rejestracyjny: Mieści; Fason: Portfele; Format A4: Nie
Pojemny portfel damski skórzany lakierowany PETERSON
129,00 zł
Sprzedawca: Galante.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Pojemny portfel damski skórzany lakierowany PETERSON *]:pointer-events-auto [content-visibility:auto] supports-[content-visibility:auto]:[contain-intrinsic-size:auto_100lvh] R6Vx5W_threadScrollVars sc...
- Ean: 5903051176371
- Kolor: czerwony
- Producent: peterson
- Producer: Peterson
Duzy portfel damski ze skory naturalnej
144,48 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Duży portfel damski ze skóry naturalnej Peterson Najwyższa jakość i precyzja wykonania Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej. Skóra...
- Gtin: 5903051176371
- Old_price: 129.00
- Sale_price: 109.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Fason | Portfele |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 3 cm |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damskie |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 17 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 10 cm |
| Wysokość uchwytu | 0,00 |
| Wzór | Delikatny wzór |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 109,00 zł
Aktualna cena od 129,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.03.2026 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 109,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 31.05.2026 | 129,00 zł | Galante.pl | 19 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 109,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 129,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 20 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 129 zł do 144.48 zł
EAN: 5903051176371
SKU: OI_409076927
Polecana ofertaGalante.pl
129,00 zł
Przejdź do sklepu >

